AK SAN KEPENK | ÇEKMEKÖY İSTANBUL

AK SAN KEPENK adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: MADENLER MAH AMİRAL SOKAK NO 27 ÇEKMEKÖY / İSTANBUL
İLÇE: ÇEKMEKÖY
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902163651035
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

AK SAN KEPENK FİRMASI HAKKINDA:
OTOMATİK KAPI: Günümüz şartlarında her türlü restoran, avm, hastane, otelvs gerek yaya gerekse araç geçişlerindeki, her türlü ölçüye göre özel imalatla müşterilerimizin talapleri doğrultusunda teknolojinin öngördüğü en son sistemlerle hizmet vermekteyiz.

RADARLI CAM KAPI: Avm, restoran, mağazalar hijyen gereken hastane ve özellikle ameliyat haneler gibi yerlerde el değmeden geçiş işlemi sağlayan bir sistemdir. Her türlü çağdaş modern tasarımlara uygulanır ve hızlı açılıp kapanması sayesinde ısı kaybı ve toz geçişine izin vermez.

DAİRESEL AÇILIR KAPI: Yana kayar kapının uygulama imkanı olaya dar alanlarda alternatif bir sistemdir. Radyo frekansı ile çalışan alıcı sistemi sayesinde aracınızdan inmeden geçiş işlemi sağlar. Her türlü ölçüde kanatlı kapıya uygulanabilir.

YANA KAYAR BAHÇE KAPISI: Siteler, villalar, fabrikalar ve her türlü bireysel kullanımlar olmak üzere otopark ve bahçe girişlerinde değişik model ve ölçülerde özellikle güvenliğin ön planda olduğu yerlerde kullanılan kapı sistemidir

AK SAN KEPENK hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.