ARM SOĞUTMA | DARICA KOCAELİ

ARM SOĞUTMA adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: HTTP: //WWW. ARMSOGUTMA. COM. TR DARICA / KOCAELİ
İLÇE: DARICA
ŞEHİR: KOCAELİ
FİRMA TELEFON: +902626566843
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

ARM SOĞUTMA FİRMASI HAKKINDA:
Soğuk Hava Depo sektörüne 2007 yılında ARM SOĞUTMA firmasını kurarak başlangıç yapmış olduk. ARM SOĞUTMA olarak amacımız soğutma cihazları imalatı, montajı ve taahhüt işlerini müşteri istek ve ihtiyaçlarına göre ve müşteri memnuniyetini maksimum tutarak yapmaktır.

Her geçen yıl hem cihaz üretim sayımızı arttırdık hem de referanslarımızı ve müşteri memnuniyetini artırdık. Bu sayede ürettiğimiz ürünlerin kalitesini sürekli arttırırken maliyetlerimizi de düşürmeyi hedefledik.

Zaman içinde firmamızın ve ürettiğimiz ürünlerimizin belgelendirme süreçlerini tamamladık. Amacımız kalitemizin tescillenmesi ve yurt dışı pazar hedefine daha rahat ulaşmaktı. Ürettiğimiz ürünlerimiz yurt içi ve yurt dışı pazarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Globalleşen dünyada ARM SOĞUTMA olarak hem ihracat yaparak ülke ekonomimize katkıda bulunmak hem de markamızı dünya markası haline getirebilmek öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Üretimlerimizi yaparken yeni teknolojik ürünlerin takiplerini yapıp bu teknolojilerden üst düzeyde faydalanmak ve kullanmak temel amaçlarımız arasındadır. Müşteri memnuniyetini odaklı çalıştığımız için servislerimizi 7/24 cihazlarımızın çalıştığı tüm bölgelerde en kısa sürelerde sunabilmek için servis ağlarımızı sürekli geliştirdik.

ARM SOĞUTMA olarak doğruluktan hiç ayrılmayıp, müşteri memnuniyetini maksimum tutmayı hedef yaparak her yıl hem referanslarımızı hem de ciromuzu sürekli olarak artırmaya devam ediyoruz. Hizmetlerimiz arasında Endüstriyel Soğutma Sistemleri, Soğuk Hava Deposu, Soğutma Cihazlarının İmalatı, Soğuk Hava Depo Panelleri satışı ve montajı, Soğuk Oda teşkili, Soğuk Oda Kapısı satışı gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.

Bu yolda bizleri yalnız bırakmayan tüm çalışanlarımıza ve bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz…

ARM SOĞUTMA hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.