ART İNŞAAT GRANİT MERMER | KADIKÖY İSTANBUL

ART İNŞAAT GRANİT MERMER adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: SU YANI SOKAK YALI APT. NO:17 – 5 SUADİYE KADIKÖY / İSTANBUL
İLÇE: KADIKÖY
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902163849856
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

ART İNŞAAT GRANİT MERMER FİRMASI HAKKINDA:
Art İnşaat, günümüz mimarisinde üstün bir estetik sağlaması ve uzun ömürlü olması nedeniyle modern binaların yapımında tercih edilen granit, mermer ve suni taşların dış cephe mekanik montajını ve iç mekan döşeme işleri yapmaktadır. Deneyimli ekipleriyle kalitesinden ödün vermeyen bir anlayış ile aldığı işleri zamanında bitiren, konusunda önde gelen kuruluşlardan biridir.

Firmamız gerek yurt içinde gerekse yurt dışındaki büyük ve detaylı işlerin projelendirilmesi safhasından, taşların temin edilmesi ve montajına kadarki tüm safhalarda hassasiyetle çalışarak işverenlerine üst düzeyde memnuniyet sağlama odaklı çalışmaktadır.

Misyonumuz:

Dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojilerine uygun doğal taş uygulamaları ve sözkonusu ürünlerin tedariğini gerçekleştirmek, toplumsal yaşama katkıda bulunan prestijli projelerin çözüm ortağı kulvarında önder bir firma olmak ve tecrübeli – eğitimli personeli ile kaliteli, aynı zamanda iş güvenliği konularında öncü, yarattığı müşteri memnuniyeti ile örnek bir kurum olmaktır. Türk Doğal taşlarının tüm dünyada tanınmasını, talep edilmesini, pırlanta değeri ile algılanmasında öncü rolü üstlenmektir.

Vizyonumuz:

Ülkemiz ve yakın coğrafyası için örnek iş ve yaşam alanları üreten ve bu özelliği ile gerek Türkiye’de gerekse yurt dışında öncelikle tercih edilen kurumların çözüm ortağı olarak rol almaktır. Diğer yandan; İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında doğal taş uygulama standartlarını belirleyen örnek bir firma olmaktır.

ART İNŞAAT GRANİT MERMER hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.