AYTÜRK ÇELİK ÇATI | SULTANBEYLİ İSTANBUL

AYTÜRK ÇELİK ÇATI adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: AHMETYESEVİ MAHALLESİ ÇAMLIK CADDESİ SEMA SOKAK NO: 9 SULTANBEYLİ / İSTANBUL
İLÇE: SULTANBEYLİ
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902163982748
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

AYTÜRK ÇELİK ÇATI FİRMASI HAKKINDA:
Firmamız 2000 yılından günümüze çelik çatı ve çelik konstrüksiyon sistemleri alanında faaliyet göstermektedir. 15 yılı aşan hizmet sürecinde tecrübeli personeli ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir. Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Firmamız devamlı olarak, ürün ve hizmet kalitesini, daha kaliteli ürünler ve daha kapsamlı destek sağlamak amacıyla, yüksek otomasyon ve esneklik kavramlarıyla beraber geliştirmektedir. Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Değişen ve gelişen müşteri beklentilerine uygun olarak farklı taleplere, farklı çözümler sunmaktayız. Ücretsiz keşif yapıyor, müşterimizi önceden bilgilendirip, proje hakkında tecrübelerimizi paylaşıyoruz. Yaptığımız tüm projelerdeki mutlak ilkemiz yaptığımız işi öncelikle biz beğeniyor, daha sonra ise müşterimizin beğenisine sunuyoruz. Müşteri beğenisini olmayan hiç bir işi asla yapmış olarak kesinlikle kabul etmiyoruz.

AYTÜRK ÇELİK ÇATI hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.