BALAMAN İNŞAAT DEKORASYON TAAHHÜT TİCARET | GEBZE KOCAELİ

BALAMAN İNŞAAT DEKORASYON TAAHHÜT TİCARET adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: MUSTAFAPAŞA MAHALLESİ ŞEHİT YILMAZ ARGON CADDESİ NO: 25 GEBZE / KOCAELİ
İLÇE: GEBZE
ŞEHİR: KOCAELİ
FİRMA TELEFON: +902626446909
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

BALAMAN İNŞAAT DEKORASYON TAAHHÜT TİCARET FİRMASI HAKKINDA:
984 yılında mermer işleri yaparak inşaat sektörüne giren firmamız. Yaptığı işlerden dolayı aldığı övgü ve tavsiyelerle her geçen yıl büyümüştür. Günümüzde tüm inşaat faliyetlerini yapması ile birlikte değişik sektörlerde de yer almaya başlamıştır.

logo2 Balaman Dekorasyon inşaatınızı alıp yaşanılacak bir yapı haline getirmektedir. Açıklamamız gerekirse inşaatımızı dış işleri (boya, sıva, alçıpen alüminyum doğrama ve kaplama işleri vb… ) ve binanızın iç işleri (mobilya, kapı, pencere, doğrama, döşeme, ıslak mekan düzenleme, boya, saten, alçıpen, çelik kapı vb… ) itina ile yapılmaktadır. Sektörde iddalı olmamızın en büyük nedeni siz müşterilerimizin memnuniyetidir. Her müşteri bizim için referans olmakla birlikte ticaretimizin ötesininde dostumuzdur.
Günün ihtiyaçları göz önünde bulundurarak yapmış olduğumuzu büyüme politikamız gereği dekoras yon ve inşaat sektörüyle birlikte firmamız Endüstriyel inşaat ( Çelik Konstrüksiyon Yapı Sistemleri, atık ve imalat sistemleri ) tasarım ve yapımınıda iş kollarımıza eklemiş bulunmaktayız. Siz endüstriyel ihtayaçlarınızı belirleyin en uygun proje ile size yardımcı olalım

BALAMAN İNŞAAT DEKORASYON TAAHHÜT TİCARET hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.