CDE İNŞAAT | KONAK İZMİR

CDE İNŞAAT adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: 1442 SOK. NO:1 / B KAT:3 DAİRE:301 YENİŞEHİR KONAK / İZMİR
İLÇE: KONAK
ŞEHİR: İZMİR
FİRMA TELEFON: +902324331085
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

CDE İNŞAAT FİRMASI HAKKINDA:
CDE Yapı İnşaat Mühendislik; Türkiye iç piyasasının %80 ini destekleyen inşaat sektöründe yurtdışında gelişmekte olan mimari anlayışı, statik yapıyı Türk inşaat sektörüne kanalize etmek ve yapı şirketlerinin en büyük sorunu olan kurumsallaşamamış çalışma anlayışına çözüm amaçlı kurulan bir firmadır.
Firma kendi bunyesinde dış cephe kaplama malzemeleri, dış cephe dekorasyon malzemeleri, mantolama elemanları, asma tavan ürünleri, seperator ürünleri, iç dekor kaplama ve süsleme ürünleri üretmekte ve bunların uygulamasını yapmaktadır. Konusunda tecrübeli ekipler ile spesifik uygulamaların çoğunu kendi bunyesinde çözebilme imkanına sahiptir. Temelden yapıların son asamasına kadar çizimler, metrajlar, raporlamalar ve teknik analizler ile işin malzeme temini ve uygulamasınıda üstlenerek işverenlere çözüm ortağı olmayı prensip edinmiştir.
Misyonumuz
Taahhüt sektöründe ve yatırımcısına çağın paralelindeki teknoloji ve bakış açısı ile hizmet etmek, dünyadaki sektörel yenilik ve gelişmeleri yakından takip etmek, TÜRKİYE ’de bu yenilik ve gelişmelerin eş zamanlı kullanılmasını sağlayarak TÜRK taahhüt sektörünün ufkunu açmak ve sektörün gelişmesine katkıda bulunmaktır.
Hakkımızda
İçinde bulunduğumuz yüzyılda bilgi ve bilgisayar teknolojileri yaygın kullanıldığı için tüm teknolojik imkanları proje, uygulama ve sonrasındaki hizmetlerde en verimli şekilde kullanan taahhüt ve üretim firması olmak yolunda araştırma ve çalışmalarımızı sürdürmekteyiz

CDE İNŞAAT hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.