CLASS HALI YIKAMA | ODUNPAZARI ESKİŞEHİR

CLASS HALI YIKAMA adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: EMKO SANAYİ SİTESİ E2 BLOK NO: 4 ODUNPAZARI / ESKİŞEHİR
İLÇE: ODUNPAZARI
ŞEHİR: ESKİŞEHİR
FİRMA TELEFON: +902222309098
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

CLASS HALI YIKAMA FİRMASI HAKKINDA:
Eskişehir Class Halı Yıkama, makine halısı, el dokuma halısı ve tüm halı çeşitlerinizi günümüz şartlarında imkan kılınan en son teknoloji halı yıkama makineleri ile ve yerinde halı yıkama hizmetiyle özenli ve hijyenik bir şekilde yıkanması konusunda hizmet vermektedir. Ayrıca stor perde yıkama ve battaniye yıkama hizmetlerini vererek her türlü temizlik işinizde yanınızda olmaya devam ediyoruz. Profesyonel hizmet anlayışımız ile ekipmanlarımızı ve ekibimizi sürekli olarak geliştirmekteyiz.

Halı Yıkama Hizmeti

Eskişehir Class Halı Yıkama tecrübeli kadrosu ve profesyonel iş anlayışıyla halı yıkama sektöründe sağlam bir yer edinmiştir. Eskişehir Halı Yıkama ’yı seçtiğiniz an halılarınız, servis araçlarımız ile evinizden veya iş yerlerinizden teslim alınıp firmamıza getirilir ve olası karışıklığa uğramaması için numaralandırılır.

Halı Yıkama Eskişehir işleminde halılarınızı bol su ile ıslatılarak özel şampuanlar ile halı yıkama makinelerinde halılarınızı özenle yıkıyoruz. Yıkama işlemini bitiminde kurutma işlemine geçen halılarınızın, kurutulup son kontrolleri yapılır. Bir sorun yok ise parfümlenip paketlenir. Leke çıkmama sorununda ise tekrar yıkama aşamasına geçilir. Sizlere temiz ve kaliteli iş sunmak için hizmetinizdeyiz.

CLASS HALI YIKAMA hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.