CLEAN HALI YIKAMA | ODUNPAZARI ESKİŞEHİR

CLEAN HALI YIKAMA adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: EMKO SANAYİ SİTESİ C6 BLOK NO 7 ODUNPAZARI / ESKİŞEHİR
İLÇE: ODUNPAZARI
ŞEHİR: ESKİŞEHİR
FİRMA TELEFON: +902222221313
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

CLEAN HALI YIKAMA FİRMASI HAKKINDA:
Müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak siz değerli müşterilerimizin sağlıklı ve hijyenik bir ortamda yaşaması için gerekli olan her türlü temizliği üstün ekipman ve kaliteli malzeme ile yaparak, müşterilerimizin bize emanet ettikleri halı ve kilimlerini ilk günkü kadar temiz ve hijyenik olarak teslim ediyoruz.

Eskişehir Clean Halı Yıkama Fabrikası olarak misyonumuz; müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak tam müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Eskişehir Halı Yıkama Fabrikaları arasından en uygun halı yıkama fiyatları ve üstün kalite hizmetimiz ile sıyrılarak siz değerli müşterilerimizin aklına gelen ilk halı yıkama firması olmak gayesiyle çalışmalarımız sürdürmekteyiz.

Sizleri dürüst, güvenilir, tecrübeli, çalışkan kimliğinden ve güler yüzlü hizmetlerimizden yararlanmaya ve Eskişehir Clean Halı Yıkamayı tanımaya davet ediyoruz…

Halı yıkama hizmetimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve halı yıkama aşamalarımızı incelemek için lütfen web sitemizde yer alan “Halı Yıkama” sayfamızı ziyaret ediniz.

CLEAN HALI YIKAMA hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.