CS YAPI | MALTEPE İSTANBUL

CS YAPI adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: BAĞLARBAŞI MAH. BAĞDAT CADDESİ NO:414 GEDİK İŞ MERKEZİ A BLOK KAT:5 DAİRE:50 MALTEPE / İSTANBUL
İLÇE: MALTEPE
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902164414120
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

CS YAPI FİRMASI HAKKINDA:
Tecrübeli yönetim ve teknik kadrosuyla alüminyum giydirme cephe sektöründe faaliyet gösteren başarılı bir şirkettir. modern çağdaş teknolojik donanımı, kalitede güven ve hızlı hizmet anlayışı ile yurt dışı ve yurt içi rekabette başarılı olmayı ilklere damga vurmayı ilke edinmiştir.

Hedefimiz: müşteri hizmetlerinde tercih edilen, kalitede güvenilen, rekabette öncü olan, ilkleri başaran firma olmaktır. CS YAPI – DANIŞMANLIK alüminyum sanayi ve ticaret ltd şti olarak temel amacımız; daha dayanıklı, kaliteli, pratik ve estetik yaşama alanlarına yönelik yapıları müşterilerimizin beğenilerine sunmaktır.

Çevre ve insan sağlığı ile dost olan ekolojik ürünlerin, ülkemiz ve dünya insanlarının daha yüksek Standardlı ürünlere uygun fiyatla ulaşabilmelerini sağlamak, temel hedeflerimizdendir.

Dürüst, güler yüzlü ve modern çalışma anlayışımız ile, Türk alüminyum sektörünün gelişmesi için üzerimize düşen görevleri yerine getirmekteyiz.
Sürekli değişim anlayışı içerisinde kaliteden ödün vermeden en son teknolojik aletler ve insan kaynaklarını en etkin şekilde kullanarak müşteriye en uygun fiyat ve kaliteyi sunmaktayız

CS YAPI hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.