DANİŞMENT YAPI | BAHÇELİEVLER İSTANBUL

DANİŞMENT YAPI adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: SİYAVUSPAŞA MAH. ÇAVUŞPAŞA CAD. IRMAK SOK. NO:38 BAHÇELİEVLER SPOR KOMPLEKSİ YANI BAHÇELİEVLER / İSTANBUL
İLÇE: BAHÇELİEVLER
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902126442440
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

DANİŞMENT YAPI FİRMASI HAKKINDA:
PARKE
ahşap işleri ve malzemeleri, ahşap zemin döşeme, ahşap zeminler için yeni zımparalama, cilalama, dahili ve harici kamu yerleri zeminleri, mevcut zemin üzerine döşeme, parke döşeme, parke onarımı, parkeler, uygulama, geleneksel ahşap malzemeden yapılma zeminler, hazır yer döşemeleri, klasik parkeler, lamine parke, toptan parke, ahşap parke ve zemin vitrifikasyonu, ahşap zemin değiştirme, ahşap zemin onarımı, doğrudan teslimat, merdiven kaplamaları

Firmamız 1991 yılında Ömer Danişment tarafından Model Dekorasyon ismiyle kurulmuştur. Masif parke, marley, duvar kağıdı, boya satış ve uygulamaları gerçekleştiren firmamız profesyonel ekipleriyle zamanında gerçekleştirdiği taahhütleri sebebiyle birçok müteahhitin tercih ettiği bir şirket haline gelmiştir. Firmamız, Ocak 2007 tarihinde Niyazi Danişment’in katılılımıyla müşterilerine Danişment Yapı Mimarlık olarak hizmet vermektedir.

Zemin kaplama uygulamaları ve anahtar teslim dekorasyon işleri olarak iki ana grupta faaliyet göstermekte olan firmamız, zemin kaplamaları satış ve montajında; laminat – masif – lamine parke ve mineflo hizmeti sunmaktadır. Proje bazlı işlerimiz, profesyonel ekiplerimiz tarafından taahhüt ettiğimiz süre içerisinde sözleşme yapılarak uygulanmaktadır.

DANİŞMENT YAPI hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.