DEMİRKIRAN PREFABRİK | SİLİVRİ İSTANBUL

DEMİRKIRAN PREFABRİK adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: AKÖREN MAH. EMİR KÜLAL SOKAK NO: 59/A SİLİVRİ / İSTANBUL
İLÇE: SİLİVRİ
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +905066410420
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

DEMİRKIRAN PREFABRİK FİRMASI HAKKINDA:
Demirkıran Prefabrik uzun yılların bilgi birikimi ile alanında lider firmalar arasında yer alan Demirkıran Grubu ’nun prefabrike yapı teknolojilerinde yapı tasarımı ve üretimi yapan bir markasıdır.

Demirkıran Prefabrik prefabrik evler, prefabrik şantiye binaları, prefabrik ofisler, fabrikalar, çelik evler, yaşam ve şantiye konteynerleri ve kabin üretimi gerçekleştirmektedir.

Demirkıran Prefabrik, kaliteli, dayanıklı, estetik en önemlisi ise ekonomik hazır konut olarak da adlandırılan prefabrik yapıları her türlü ihtiyacı karşılayabilecek nitelikte inşa etmektedir.

Konteynerde ise, standart konteynerin yanında demonte konteyner üretimiyle de özellikle ihracata dönük iyi bir atılım gerçekleştirmiştir.

Demirkıran Prefabrik Kabin üretiminde de sektörde lider konumdadır. Kabin üretimi arasında güvenlik kabinleri, WC – duş kabinleri, çok amaçlı geniş kabinler (büfeden taksi durağına, muhtarlıktan sağlık kabinine kadar) ’in yanı sıra Demirkıran Prefabrik ’un yeni ürünü olan Metropol kabinleri sayabiliriz.

Satıştan projeye, imalattan sevkiyata, montajdan proje teslimine kadar en iyi hizmeti sunarak müşterilerimizi memnun etme gayretimiz daima bizi farklı kılan ilkemiz olacaktır.

Demirkıran Prefabrik ’da en başta hammaddeden tüm üretim detay aparatlarına kadar her malzemenin kalite standartlarında olma zorunluluğu vardır. Demirkıran Prefabrik olarak malzeme kalitesinde gösterdiğimiz titizliği tüm üretim ve montaj aşamalarında da özenle sürdürerek müşterilerimizin memnuniyetini önceliyoruz. Demirkıran Prefabrik prefabrike yapı teknolojilerinde önemli bir dünya markası olmanın verdiği güven ve bilinçle gelirlerinin önemli bir bölümünü Ar – Ge çalışmalarına ve teknolojik yatırımlara ayırmaktadır. Bu durum Demirkıran Prefabrik ’un hem üretim kalitesini artırmakta hem de fiyat avantajı olarak müşteriye yansımaktadır.

Demirkıran Prefabrik tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, toplumsal sorumluluk anlayışı ve çevreyi koruma prensiplerinin ve etik değerlerin ısrarlı bir uygulayıcısıdır.

Demirkıran Prefabrik kalitesini tercih eden tüm dünyadaki müşterilerine teşekkürü bir borç bilir.

DEMİRKIRAN PREFABRİK hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.