DİOZ RESTORASYON – KONSERVASYON – DEKORASYON | KAĞITHANE İSTANBUL

DİOZ RESTORASYON – KONSERVASYON – DEKORASYON adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: SEYRANTEPE MH. SUVARİ SK. SERİNGÜL SİTESİ, G BLOK, NO: 15 KAĞITHANE / İSTANBUL
İLÇE: KAĞITHANE
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902122640022
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

DİOZ RESTORASYON – KONSERVASYON – DEKORASYON FİRMASI HAKKINDA:
Hakkımızda
2015 Yılında kurulan Dioz Restorasyon, Konservasyon, Dekorasyon, İnşaat, Organizasyon, Reklam, Rentacar alanlarında faaliyet göstermektedir.
Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yaptığımız çalışmalar, güvenilir, eğitim birikin ve deneyimlere sahip uzmanlık alanlarında pirensip sahibi ve titizlikle işlerini sürdürebilen ekip arkadaşlarımız ile işlerimi yürütmekteyiz.
Mutlak müşteri memnuniyeti ve projelerin gerçekleştirilmesinde en kaliteli çalışma şekli ile çevresel etkileri ve kullanılan malzemelerin yapısal özelliklerinin korunmasına büyük önem vermekteyiz.
Üstlendiğimiz projeleri zamanında ve söz verilen niteliklerde teslim etmeyi en önemli çalışma pirensibi olarak benimseyip, çevre ve insan sağlığına olumsuz etkisi bulunmayan yöntem ve malzemelerle çalışmayı tercih etmekteyiz.
Sahip olduğumuz değerler doğrultusunda ve iş ahlakı ile kaliteli işler yapıp Türkiye’de İnşaat, Organizasyon, Reklam, Rentacar sektörlerinin öncülerinden olma hedefine doğru her geçen gün ilerlemekteyiz.

DİOZ RESTORASYON – KONSERVASYON – DEKORASYON hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.