EGE KOLTUK VE HALI YIKAMA | NARLIDERE İZMİR

EGE KOLTUK VE HALI YIKAMA adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: YENİKALE MAH ZAFER SK NO 15/A NARLIDERE / İZMİR
İLÇE: NARLIDERE
ŞEHİR: İZMİR
FİRMA TELEFON: +902322396720
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

EGE KOLTUK VE HALI YIKAMA FİRMASI HAKKINDA:
Ege koltuk ve perde yıkama 2015 yılının ocak ayından itibaren izmir ve çevresinde temizlik alanında faliyet göstermeye başlamış olup bu alanda iddalı bir giriş yapmıştır.
Kriterlerimizde müşteri memnuniyeti ve hassasiyetine önem son derece önemli olup yapılan işlemlerde müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.
Firmamızın kurucusu Hızır LAYIK 2003 2007 yılları arasında bu sektörde işçi olarak faliyete başlamış ve temizlik sektöründe müşteri memnuniyetini 2. ve hatta 3. plana atılmasından duyduğu rahatsızlıktan dolayı çalışmalarını bu yönde düzenlemiştir.
2007 ile 2010 yılları arasında çeşitli firmalarda görev aldıktan sonra bu durumun genel durumunun tamamen ticarete dökülmüş ve yapılan alışveriş in tek taraflı memnuniyet halini aldığını görmüştür.
Bu vesile ile 2010 ve 2014 yılları arasında ege koltuk yıkama nın temeli oluşturulmuş ve ocak 2015 te faliyete başlamış bulunmaktadır.
Biz sadece koltuk ve perde temizlemiyoruz evinizde, işyerinizde, okullarda, aracınızda oluşan temizlik ihtiyaçlarının tamamen hepsini yapıyoruz.
Bunlar nelermi? örn: halı, kilim, halıflex, baza, yatak, yorgan, battaniye, araçiçidetay, sertzemin temizliği.
Peki bunu sadece bizmi yapıyoruz?
Elbette hayır bu sektörde ülkemizde ve şehrimizde uzun yıllardır hizmet veren firmalar mevcut. Bizi onlardan ayıran şey ise yenilikçi, makul, müşteri memnuniyeti odaklı ilkeli duruşumuz ve tavrımızdır.
Hakkımızda bilmeniz gereken ne varsa sizlere daha detaylı bilgi verebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

EGE KOLTUK VE HALI YIKAMA hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.