EMRE ALÜMİNYUM | MERKEZ KARABÜK

EMRE ALÜMİNYUM adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: BAĞ – ESSAN SANAYİ SİTESİ SARIOĞLU CADDESİ NO:2 MERKEZ / KARABÜK
İLÇE: MERKEZ
ŞEHİR: KARABÜK
FİRMA TELEFON: +903704150740
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

EMRE ALÜMİNYUM FİRMASI HAKKINDA:
Emre Alüminyum olarak 1993 yılında ticaretimize Alüminyum Doğrama işleri başlamış olup değişen zaman ve gelişen teknoloji ile bünyemize 2000 yılında Pvc Doğrama ve 2008 yılında günümüzün en çok tercih edilen Cam balkon Kapama sistemleri ile yelpazemizi genişleterek sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.
Günlük yaşamımızın bir parçası haline gelen ve özellikle yaz mevsiminde vaktimizin çoğunu geçirdiğimiz balkonlarımızın daha güvenli ve kullanışlı hale gelmesinde cam balkonun büyük etkisi olmuştur. Cam balkon kapama sistemleri estetik bütünlüğü ve fonksiyonelliği mükemmel bir şekilde birleştirir. Yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra son derece kullanışlı ve dayanıklıdır.
Eflani ve Yenicede şubelerimiz olup Karabük ’ten Zonguldak Ereğli, Alaplı, Kastamonu, Araç, İğdir, Çerkeş il ve ilçelerine de bayilerimiz aracılığıyla Cam Balkon teslimatı yapmaktayız.
Ürün yelpazemize Otomatik Kepenk Sistemleri, Fotoselli kapı, Kompozit panel, Giydirme cephe, Alüminyum Korkuluk işlerini de ekleyerek hizmet vermeye devam etmekteyiz.
Sektörün talepleri ve takipçisi olduğumuz yenilikler doğrultusunda araştırma geliştirme ve tedarikçilerimizin destekleri ile firmamız pazarlama faaliyetlerini sürekli olarak geliştirmeye devam ettirmektedir.

EMRE ALÜMİNYUM hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.