EROĞLU OTOMASYON – BFT TÜRKİYE – BFT SERVİS | BAĞCILAR İSTANBUL

EROĞLU OTOMASYON – BFT TÜRKİYE – BFT SERVİS adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: YÜZYIL MAH. MUSTAFA KEMAL PAŞA CAD. 2219 SOKAK NO 26 – 28 A BAĞCILAR / İSTANBUL
İLÇE: BAĞCILAR
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902126730355
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

EROĞLU OTOMASYON – BFT TÜRKİYE – BFT SERVİS FİRMASI HAKKINDA:
BFT Türkiye Hakkında Genel Bilgiler

Otomatik kapı ve panjur sistemleri konusunda 1999 yılından beri hizmet veren BFT Türkiye 19 yıllık tecrübesi ile bu alanda önemli bir marka haline gelmiştir. Üretmiş olduğu kaliteli ürünler ile müşteri memnuniyetini sağlamayı başaran firma otomatik kapı ve panjur sistemleri üretimi yaparken kalitenin yanında estetiğe de önem vermektedir. Böylece üretilen ürünler hem kaliteleri ile hem de görünümleri ile kendisinden söz ettirmektedir. Söz konusu ürünlerin üretiminde son teknoloji kullanılmakta ve bundan dolayı da ciddi bir kullanım kolaylığı sağlanmaktadır. Firmanın ürünlerini kullanan kişiler bu özelliklerden dolayı duydukları memnuniyeti farklı şekillerde dile getirmekte ve ürünlerin sağlamış olduğu konfor ve rahatlığı anlatmaktadır.

BFT Türkiye Ürünleri

Yana kayar kapı, hidrolik tip kanatlı kapı, elektromekanik tip kanatlı kapı, seksiyonel garaj kapısı, radarlı kapı mantar bariyer, bariyer sistemleri ve endüstriyel tip katlanır kapı otomasyonları üretimini seri bir şekilde yapan BFT Türkiye böylelikle müşterilerine ciddi bir imkan sağlamış olmaktadır. Üretilen bu ürünlerin motorları başta olmak üzere aksesuar ve yedek parçaları da firma tarafından sağlanmaktadır. Böylece herhangi bir arıza durumunda söz konusu parçaların temini konusunda herhangi bir zorluk yaşanması gibi olumsuz durum meydana gelmemektedir. Müşterilerin bu alandaki beklentileri ve tercihleri dikkate alınarak her geçen gün kendisini geliştiren firma üretimlerinde bunları dikkate almaktadır. Böylece üretilen ürünler hem işlevsel hem konfor bakımından beklentileri rahatlıkla karşılamaktadır.

BFT Türkiye Teknik Servisi

BFT Türkiye vermiş olduğu hizmette müşteri memnuniyetini merkeze almaktadır. Uzun süredir bu piyasada bulunabilmesi de bu durum sayesinde olup memnun olan müşteriler ihtiyaç halinde yine firmanın ürünlerini tercih etmektedir. Üretmiş olduğu ürünlerin tamamına garanti veren firma yenilikçi anlayışıyla da sektörde rekabet gücünü her geçen gün yükseltmektedir. İnsanların yaşam alanlarının önemli bir parçası haline gelen bu ürünlerin üretimini ve satışını gerçekleştiren firma ülke çapında bulunan distribütörleri aracılığıyla ürünlerini müşterilerine ulaştırmaktadır. Ayrıca yaygın teknik servisi sayesinde de ürünlerin montajından bakımına kadar birçok farklı hizmet verilmektedir. Uzman personelleri sayesinde de her türlü sorunu kısa süre içerisinde çözmektedir.

EROĞLU OTOMASYON – BFT TÜRKİYE – BFT SERVİS hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.