FAPOR SÖVE | MALTEPE İSTANBUL

FAPOR SÖVE adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: CEVİZLİ MAHALLESİ TUGAY YOLU SAVAŞ SOKAK NO:26 / B MALTEPE / İSTANBUL
İLÇE: MALTEPE
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902163524727
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

FAPOR SÖVE FİRMASI HAKKINDA:
İZOLASYON MLZ. VE UYGULAMALARI
bina kaplamaları, binaların ısı yalıtımı, endüstriyel bina kaplamaları, ısı yalıtımı için değişik malzemeden ürünler, kaplamalar, özel kaplama çalışmaları, polistiren, yalıtım, binalar için ısı ve ses yalıtımı, yalıtım malzemeleri, yalıtım panoları

Su ve ısı izolasyonu sektöründe 15 yıllık katkı, hizmet ve deneyimin ardından 2006 yılında kurulmuş olan firmamız, inşaat sektöründe dış cephe ısı yalıtımı ve dekorasyonu konusunda yoğunlaşarak, tüm deneyimini bu konuda yaptığı üretimlerine yansıtmaktadır.

Özel olarak hazırlanan, akrilik emülsiyon ve silis kumlu karışım ile kaplanan mamüllerimiz homojen ve düzgün yayılmış yüzeylere sahiptir.

Standart ürünlerimiz dışında, bilgi ve deneyimimizi sizlerin bilgi ve deneyimlerinizle yoğurup projelerinizi hayata geçirmek anlamında düzenlediğimiz atölyemizde sizleri görmekten mutluluk duyacağız.

Ürünlerimiz
– Söve, denizlik, kat ve saçak silmeleri, köşe ve kilit taşları, payandalar, sütunlar, kemerler gibi dekoratif dış cephe ürünleri
– Tuğla duvar, yalı baskı, fugalı dekoratif dış cephe ısı yalıtımı levhaları.
– Kartonpiyer, tavan göbekleri, dekoratif tavan kaplamaları
– Ondulin, korubit, atermit, trapez levha desenli ısı yalıtım levhaları
– Ambalaj, tabela, reklam kesimleri

SÖVE ve Dekoratif Dış Cephe Isı yalıtım Levhaları Üretim Merkeziniz.

Su ve ısı izolasyonu sektöründe 15 yıllık katkı, hizmet ve deneyimin ardından, 2006 yılında kurulmuş olan firmamız, inşaat sektöründe dış cephe ısı yalıtımı ve dekorasyonu konusunda yoğunlaşarak, tüm deneyimini bu konuda yaptığı üretimlerine yansıtmaktadır.

Ürünlerimizde, yoğunluğu yüksek (16 – 30 kg/m3) EPS strafor ( GENLEŞTİRİLMİŞ POLİSTREN SERT KÖPÜK (EPS – Expanded Polystyren Foam) ) kullanmakta, çıplak ve kaplanmış olarak hizmete sunmaktayız.

Özel olarak hazırlanan, akrilik emülsiyon ve silis kumlu karışım ile kaplanan mamullerimiz homojen ve düzgün yayılmış yüzeylere sahiptir.

Standart ürünlerimiz dışında, bilgi ve deneyimimizi sizlerin bilgi ve deneyimlerinizle yoğurup projelerinizi hayata geçirmek anlamında düzenlediğimiz atölyemizde sizleri görmekten mutluluk duyacağız.

FAPOR SÖVE hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.