FİBROSİM A. Ş. | BEYKOZ İSTANBUL

FİBROSİM A. Ş. adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: ERTÜRK SOKAK, UZKA İŞ MERKEZİ, NO: 11, 34810 KAVACIK BEYKOZ / İSTANBUL
İLÇE: BEYKOZ
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902166930404
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

FİBROSİM A. Ş. FİRMASI HAKKINDA:
FİBRONİT ürünleri FİBROBETON A. Ş. ’nin bir yan kuruluşu olan FİBROSİM A. Ş. tarafından geliştirilmekte ve üretilmektedir.
FİBROSİM A. Ş., alçı teknolojileri ve bu teknolojilerin geliştirilmesi ile yeni ürünler yaratarak bina içi modelatif elemanlar projelendirilmesi konusunda faaliyet göstermektedir.

1987 yılında kurulan Fibrobeton, GRC (Glass Fiber Reinforced Concrete – fiber katkılı beton) teknolojisini güçlendirip dış cephe uygulamasında kullanan Türkiye’deki ilk firmalardan biridir. Fibrobeton, bu teknolojiyi sadece üretmekle kalmamış, kendi geliştirdiği inovatif ürünlerle yaygınlaşmasına öncülük etmiştir.

Sektörümüzün “Dünya Şampiyonlar Ligi” olan GRC Dünya Kongresi ’nde en başarılı firma (Fibrobeton), en başarılı kişi (Fibrobeton Kurucu Onursal Başkanı Ayhan Babacan) ve en iyi proje (Capital Hill – Zaha Hadid Architects – Fibrobeton) olmak üzere tüm ödülleri kazanan Fibrobeton, sektördeki yerini kanıtlamıştır.

Türkiye ’nin önde gelen inovatif şirketlerinden biri olan Fibrobeton, fiber ile güçlendirme teknolojisini bu kez alçı bazlı ürünlerde uygulayarak dekorasyon dünyasına üç boyutlu paneller kazandırmıştır.

FİBROSİM A. Ş. hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.