GEYİK GRUP | YAHŞİHAN KIRIKKALE

GEYİK GRUP adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: KIRIKKALE ANKARA YOLU 5. NCİ KM ORGANİZE SANAYİ KARŞISI YAHŞİHAN / KIRIKKALE
İLÇE: YAHŞİHAN
ŞEHİR: KIRIKKALE
FİRMA TELEFON: +903183213212
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

GEYİK GRUP FİRMASI HAKKINDA:
2001 yılında Kırıkkale ili Yahşihan Organize Sanayi Bölgesi karşısında beton santralı kurarak, muhtelif ölçülerde beton ürünlerinden mamul kilit parke, bordür taşı ve beton boru üretimine başlamış ve şirketin merkezi Kırıkkale ’ ye taşınmıştır.
GEYİK İNŞAAT hâlihazırda betondan mamul Beton Boru (Büz), Bordür Taşı, Zemin Döşeme Malzemelerinin (Kilitli Parke Taşı, V tipi Parke Taşı, Sinüs Eğrisi Taşı) ve Su Oluğunun Tasarımı, Üretimi, Döşenmesi, Satış Pazarlama faaliyetlerini yapmaktadır. GYP markası ile Marka Tescili 2006 yılı itibariyle 10 yıllığına tescil edilmiş, imalatımız olan ürünler için TSE belgeleri alınmış, firmamızda ISO 9001: 2008 İSO 14001 – 18001 Kalite Yönetim Sistemi kurulmuş ve Yapı malzemeleri yönetmeliği gereği CE Uygunluk beyanı yayımlanmıştır.
Firmamızda, kalitede ve müşteri memnuniyetinde süreklilik için Fabrika Üretim Kontrolü sistemi kurulmuş ve titizlikle uygulanmaktadır. Bu faaliyetlerini Kırıkkale il, ilçelerinin yanısıra çevre il ve ilçelerde bulunan özellikle belediyeler başta olmak üzere çeşitli kurum ve kuruluşlarla çalışmaktadır. Kırşehir ili, ilçeleriyle birlikte en çok iş bağlantısı yaptığımız illerdendir.

GEYİK GRUP hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.