GÖÇ YAPI MARKET – MÜHENDİSLİK VE TESİSAT | SULTANGAZİ İSTANBUL

GÖÇ YAPI MARKET – MÜHENDİSLİK VE TESİSAT adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: SULTANÇİFTLİĞİ MAH. ORDU CAD. NO: 120 KAT: 0/AS SULTANGAZİ / İSTANBUL
İLÇE: SULTANGAZİ
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902126194882
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

GÖÇ YAPI MARKET – MÜHENDİSLİK VE TESİSAT FİRMASI HAKKINDA:
Göç Yapı Market, Mühendislik ve Tesisat firması uzun yılların verdiği tecrübe ile Faruk ve Latif GÖÇMEN kardeşler tarafından kuruldu.

İstanbul Sultangazi Sultançiftliği Mahallesinde bulunan firmanın sloganı “Evinize hayat getirmeye geldik!” olarak seçmesinin en büyük nedeni kusursuz hizmeti ucuza ve kaliteli bir şekilde evinize getirmesinden kaynaklanıyor.

Doğalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı, mekanik tesisat tadilat ve montaj alanında faaliyet gösteren ve ısıtma soğutma ürünleri satışı yapan firmamız kısa zamanda sektörde kendine iyi bir yer edindi. Göç Yapı Market, Mühendislik ve Tesisat firması bünyesi altında girdiği büyük işlerde güzel işler çıkarması, sektörde kendilerine büyük referanslar edinmesini sağladı. Her girdiği işte kusursuz hizmet anlayışı ve hızlı iş bitirme prensibi nedeniyle müşteri – patron ilişkisinden ziyade ‘kendi işim‘ mantığı ile yaptıkları işlerden olumlu dönüşler aldı. Bu dönüşler sektörde hızlı büyümesine neden oldu.

Bu alanda dönüşlerin verdiği tecrübe ile daha güçlenerek Göç Yapı Market, Mühendislik ve Tesisat firması İGDAŞ yetkili bayisi olmayı başardı. Ayrıca DEMİRDÖKÜM bayiliği ve teknik servis hizmetlerini bünyesine kattı. Siz değerli müşterilerimize tamamen sertifikalı ve güvenilir bir hizmet vermek ilk prensibimizdir.

GÖÇ YAPI MARKET – MÜHENDİSLİK VE TESİSAT hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.