GÖZDE İNŞAAT | MERKEZ IĞDIR

GÖZDE İNŞAAT adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: BAĞLAR MAHALLESİ MEHMET AKİF ERSOY CADDESİ NO: 48/50 MERKEZ / IĞDIR
İLÇE: MERKEZ
ŞEHİR: IĞDIR
FİRMA TELEFON: +904762286063
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

GÖZDE İNŞAAT FİRMASI HAKKINDA:
Gözde İnşaat ve Gıda Ltd. Şti.;

2009 yılında IĞDIR ’DA kurulan, gıda ve inşaat sektöründe gerek kurumsal gerekse bireysel hizmetler sunan bir firmadır. İnşaat ve Gıda sektörüne adımını atmış olduğu günden bu yana “güven” ve “kaliteli hizmet” ilkelerinden vazgeçmeden faaliyetini sürdürmektedir. Konusunda yetkin ve tecrübeli ekipleriyle “Gözde İnşaat ve Gıda” her türlü projenin inşasını ve tesliminde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. “Gözde İnşaat ve Gıda ’ ’ 2009 itibariyle ‘ ’Avcıoğlu Soğuk Hava Deposu ’ ’ ve İnşaat Sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. 2009 yılında herkesi ev sahibi yapma sloganıyla yola çıkan Gözde İnşaat, geride kalan 5 yıllık süreçte hızlı bir şekilde büyümüş ve müşterilerine kaliteli konutlar sunmayı kendine amaç edinmiştir.

Geride bırakılan 5 yıllık süreçte gerçekleştirilen projeler firmanın deneyimini arttırmış, ileriki dönemde daha iyi projeler ortaya çıkarmak için güç vermiştir.

Ele alınan projelerin hızlı ve kaliteden ödün vermeyen yaklaşımlar sayesinde başarılı bir şekilde tamamlanması konut sektöründe Gözde İnşaatı her geçen gün daha ileriye taşımaktadır.

GÖZDE İNŞAAT hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.