HALİS KİRALIK VİNÇ | ÇEKMEKÖY İSTANBUL

HALİS KİRALIK VİNÇ adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: ESENŞEHİR MH. BARAJ YOLU YENİ DÜNYA SİTESİ A. 3 BLOK NO: 1 DUDULLU ÇEKMEKÖY / İSTANBUL
İLÇE: ÇEKMEKÖY
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902163133697
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

HALİS KİRALIK VİNÇ FİRMASI HAKKINDA:
Halis Kiralık Vinç Tarihçesi

Halis Vinç olarak 1982 yılından bu yana 32 yıllık tecrübemizi konuşturuyoruz. Firmamızı ilk olarak bundan 32 yıl önce Halis KAYGUSUZ kurmuştur. İlk 20 yıl firmayı emin adımlarla büyüten Halis KAYGUSUZ 1 vinçle başlayarak makine grajana 19 vinç daha ekleyerek 20 Vinç yapmıştır. 20 yılda garajına 20 vinç ekleyen Halis Kaygusuz 2002 yılında firmayı Oğullarına devretmiştir. Aynı tecrübe ile ilerleyen oğulları Firmayı aynı kaliteden dahada yükselterek makine parkurunu en yüksek derecede genişletmiş ve 12 yılda 8 makine daha katmıştır. Bu 8 makinenin 6 tanesi Mobil Vinç olmasından büyük dikkat çekmiştir.

Vizyonumuz

Halis Vinç olarak vizyonumuz siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermektir. Helalinden yaptığımız işleri siz müşterilerimize sevdirmek ve güveni almanızı istemek bizim en baş görevimizdir. Uzman kadromuz ile en güvenli şekilde hizmetimizi yaparız. Firmamızda çalışan tüm operatörler ulaşım ve denizcilik bakanlığı tarafından tabi tutulan belgelere sahiptir.

Misyonumuz

Şuana kadar başardıklarımız ile misyon olarak son derece ileri durumdayız. Müşterilerimizde gördüğümüz menmuniyet bizi son derece mutlu etmektedir. Halis vinç kiralama olarak hem sepetli platformlarda hemde kiralık vinçlerde en iyi firmalar arasında olduğumuzu göstermiş bulunmaktayız.

Araç Garajımızdaki Makineler;

Kiralık hiyap vinç,

Kiralık mobil vinç,

Kiralık forkliftler,

Kiralık sepetli platformlar vs.

HALİS KİRALIK VİNÇ hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.