İLERİ KENT | NİLÜFER BURSA

İLERİ KENT adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: KONAK MH. BAĞ SK. NO: 2 NİLÜFER / BURSA
İLÇE: NİLÜFER
ŞEHİR: BURSA
FİRMA TELEFON: +902244514242
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

İLERİ KENT FİRMASI HAKKINDA:
Cam ofis bölme, ahşap ofis bölme, jaluzili cam bölme, hareketli katlanır panel bölme, cam ve ahşap kapılar imalatı ve montajı yapıyoruz.

2005 yılında Kurumsal temelleri atılan girişimimizle; iyi mimari, iyi yönetim, iyi hizmet, iyi ve ileri bir dünya felsefesi ile her yıl daha da büyüyerek hizmet vermekteyiz.
Kurulduğumuz günden beri en önemli değerimiz birlikte kazanmak olduğundan bu anlayışı günümüz dünyasında da yaşatmak ve büyütmek istiyoruz.
Ardımızda mutlu yüzler ve derin izler bırakarak geleceği dokumaya devam ediyoruz; tarihimiz ve ilkelerimizden beslenen köklerimizi geleceğe taşımak en önemli hedeflerimizden birisidir.
İlerikent Teknoloji A. Ş ’nin kuruluşuna giden yol kurucumuz Ramazan DİRGİN ’in 2005 yılında “iyi1Reklam” adıyla başlatmış olduğu faaliyet ile açılmasıdır. Diğer reklam, tabela firmaların yaptığı hizmetlere ilave olarak iç ve dış dekorasyon hizmetlerini de sunan “iyi1Reklam” bir süre sonra bu alanın gelişmesi ile 2008 yılında “İyibirMimari” markası ile de hizmet vermeye başladı.

Mağaza dekorasyonu, tabela, fuar standı, kurumsal dekorasyon ve ofis bölme alanlarında hizmetlerimize devam ederken, ofis bölme alanında daha yenilikçi projelere imza atmak için 2012 yılında “İyiOfisBölme” markasını oluşturduk. İlk hareketli panel bölme projesini de 2012 yılında başarıyla gerçekleştirerek “Turkowall” firmasını da bünyemize kattık.

Birlikte kazanmak ilkesi ile firmalarımıza gelen iş taleplerini dürüst iş yapan diğer firmalarla da paylaşmaya başladık. Bu süreçte yol arkadaşımız olan firmalar ile sürdürdüğümüz işbirliği, dürüstçe paylaşmanın bereketi ile büyük bir başarı hikâyesine dönüştü.

2015 yılı başında kurduğumuz yeni ortaklıklar ile C. B. S (Coğrafi Bilgi Sistemi), araştırma, yazılım, kurumsal yönetim stratejileri geliştirme gibi ek faaliyet alanlarına da yatırım yaptık ve “Denetis” markasını oluşturduk.

Ofis sistemlerini yapı sektöründeki ihtiyaçları ve potansiyelleri öngörerek gereksinimleri karşılamak ve yön vermek üzere kurumsal uzmanlık ayrışımını faaliyete geçirmiş olan “Epart” firmasını da 2018 yılında bünyemize kattık.

Kurumsal yürüyüşümüzün 14. yılında, tüm tecrübe ve birikimlerimizi; yeniden yükselen Türkiye ’mizin gerektirdiği vizyon doğrultusunda güncelledik. Rotamızı yeniden belirledik.

İlerikent Teknoloji A. Ş olarak biz, 2005 ’ten bugüne iş ortaklarımız ile birlikte, başarılarımızı artırarak devam ettirmenin gururunu yaşamaktayız.

İLERİ KENT hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.