İMHOTEP İÇ MİMARLIK | KARŞIYAKA İZMİR

İMHOTEP İÇ MİMARLIK adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: YALI CAD. NO:384 / B KARŞIYAKA / İZMİR
İLÇE: KARŞIYAKA
ŞEHİR: İZMİR
FİRMA TELEFON: +902323236268
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

İMHOTEP İÇ MİMARLIK FİRMASI HAKKINDA:
Taahhüt sektöründe, şirketimizin hedefleri ve ilkeleri doğrultusunda, çalışanlarımızın ve hissedarlarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak, kaynakları en verimli şekilde kullanarak, sürekli büyüme ve gelişme ile birlikte rekabet edebilir, ürün ve hizmetleri sunmaktır.
Mekan organizasyonuna yeni ve ekonomik çözümler getirmek amacı ile yetiştirildik. İnsan – ekipman – mekan sorunlarını; alışılmış bilim ve ölçülendirmelerin ötesinde temel verileri ile ele alarak, yeniden günümüz ve gelecek kaygısı ile araştır, kullanıcının zevki, istekleri, fiziksel ve ruhsal özellikleri doğrultusunda işlevsel mekanlar tasarlarız. Aynı zamanda iyi birer araştırmacı ve gözlemci olup malzeme, teknoloji alanındaki gelişmeleri de mekanlara uygulamaktayız.
İmhotep Mimarlık Stüdyosu olarak; Mekanlarınızı kendi mekanlarımız gibi görür, her zaman ve her koşulda özgün olmaya çalışır, zekice tasarlanmış fark yaratan işlevsel mekanlar tasarlarız.
KALİTE POLİTİKAMIZ:
* Müşterilerin ilk ve süregelen ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak, koşulsuz müşteri memnuniyetini, bağlılığını sağlamak.
* Taahhütlerimizi zamanında ve eksiksiz olarak teslim etmek.
* Üretim sırasında israfı ortadan kaldırarak yapılan işleri eksiksiz olarak; en kısa zaman, en düşük maliyet, en iyi kalite anlayışı ile yapmak, sürekli gelişmeyi temin etmek,
* Personelin eğitimini ve motivasyonunu yüksek tutarak ekip ruhunu ve işbirliğini geliştirmek, kaliteyi tüm faaliyetlere yaymaktır.
FAALİYET ALANLARIMIZ:
*Proje Uygulama
*Mimari –Peyzaj – İç Mimari Projelendirme
* Mobilya İmalatı
* Kişiye özel tasarımlar
*İç ve Dış Mekan Aydınlatma
*Aksesuarlar ve Özel Tasarımlar
*Gayrimenkul Hizmetler
*PEYZAJ MİMARLIĞI
*Bahçe düzenlemesi
*Havuz yapımı

İMHOTEP İÇ MİMARLIK hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.