KAPEKS HIRDAVAT ÇELİK KAPI | SELÇUKLU KONYA

KAPEKS HIRDAVAT ÇELİK KAPI adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: HOROZLUHAN MH. SARAYCIK SK. NO: 54 SELÇUKLU / KONYA
İLÇE: SELÇUKLU
ŞEHİR: KONYA
FİRMA TELEFON: +903322389074
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

KAPEKS HIRDAVAT ÇELİK KAPI FİRMASI HAKKINDA:
Kapeks Çelik Kapı genç, dinamik ve gelişime açık bir kurum olarak, ezberleri bozmuş, hali hazırda sektörün nabzını tutan, çelik kapı konusunda söz sahibi birkaç firmadan biridir.
Biz Kapeks Çelik Kapı yönetim ve çalışanları olarak halkın bu konudaki önyargılarını yumuşatmaya, çelik kapıcıların da bilimsel metodlar kullanan, temeli insan olan çalışmaları benimseyen bir sektörün parçası olduklarını görmelerini sağlamaya çalışıyoruz.
Rekabetin çetin olduğu çelik kapı sektöründe, kısa bir süre içinde gelinen bu nokta, kurumu yakından takip eden rakip çelik kapıcılar tarafından bile takdire şayan bulunmuştur ki kendilerine bundan dolayı teşekkür ederiz..
Görevimiz; dinamik bir ekip çalışması ile güvenli, sağlam, kaliteli bir çelik kapı üretirken en hızlı çelik kapı imalatını bilimsel bir yaklaşım rehberliğinde uygulamak ve tüm bunları müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler halinde sunmaktır. Bu kapılar, tüm en iyi özellikleri taşırken buna ek olarak piyasada muadilleriyle kıyaslandığında en ucuz çelik kapı olma özelliğine sahiptir.
Firmamız atmosfer koşullarına dayanıklı dış mekan, villa, apartman, standart ve özel ölçülü daire ve işyeri kapıları, ve bununla beraber yangın çıkış kapısı, saç kasa, ferforje, korkuluk sistemleri ve menfezmatik imal etmektedir.
Yüze Yakın Model Çeşitlerimizle Müşterilerimizin Farklı İsteklerine Cevap Vermeyi Prensip Edinmiş Bulunuyoruz.
Genel müdür.

KAPEKS HIRDAVAT ÇELİK KAPI hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.