KARALAR İNŞAAT CAM BALKON | MERKEZ TEKİRDAĞ

KARALAR İNŞAAT CAM BALKON adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: HAYRABOLU YOLU ÜZERİ TOPTANCILAR SİTESİ NO: 7 MERKEZ / TEKİRDAĞ
İLÇE: MERKEZ
ŞEHİR: TEKİRDAĞ
FİRMA TELEFON: +902822634912
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

KARALAR İNŞAAT CAM BALKON FİRMASI HAKKINDA:
2010 yılında kurulan ve kısa sürede Tekirdağ’ın PVC Profil sektöründe öncü kuruluşu konumunu kazanan Karalar İnşaat; markasına duyulan güven ve kalitesinden aldığı güçle, PVC kapı, pencere ve tüm PVC sistemleri imalatı, panjur sistemleri, çelik kapı, yangın kapısı, iç kapı, cam balkon, alanlarında yatırımlarını sürdürmektedir.

Grubumuz; bünyesinde alanında uzman 15 daimi personel istihdam etmektedir. Merkeze bağlı 7 şube ve 70’e yakın bayii ile Trakya ’nın tüm merkez illerine ve ilçelerinde hizmet verdiğimiz gibi Türkiye ’ nin bir çok iline ve dış pazarlara da eksiksiz ve kusursuz olarak hizmet götürmekteyiz.

Üretimlerimiz; Tekirdağ Toptancılar Sitesi içerisinde 600 m2 kapalı alana sahip fabrikamızda yapılmaktadır. Üretim tesislerimiz, günlük 40 – 50 daire imalat kapasitesine sahip olup günümüz teknolojisi ile modernize tam otomatik makineler kullanılarak, her türlü talebe cevap verebilecek şekilde dizayn edilmiştir.

Grubumuzun hedefleri arasında; entegre bir global şirket mantığı ve sistemi ile çalışmak, pencere, kapı ve tüm PVC sistemleri imalatı ile müşterilerimizin beklentilerini aşarak ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamak önde gelmektedir.

“Çözüm merkezi” sloganı ile; Vizyonumuz ”2022 yılına kadar sektörde lider ve öncü firmalar arasında yer alarak, bölgemizdeki marka bilinirliliğini ulusal bir markaya dönüştürmek ve uluslararası pazarlara taşımak”;

Misyonumuz “yaşam alanlarında güvenilir, yenilikçi ve konforlu çözümler sunmak”;

Temel değerlerimiz “dürüstlük, yetkinlik, sürekli gelişim, sorumluluk, katılımcılık, müşteri odaklılık, değerlere saygı, takdir, sürat ”

Karalar İnşaat Grubu olarak mükemmelliğe olan tutkumuz, müşterilerimizden aldığımız güç her zamanki gibi;

Üretmeye,

Araştırmaya,

Yeni tasarımlara,

İstihdam oluşturmaya ve

Ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam edeceğiz.

KARALAR İNŞAAT CAM BALKON hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.