KAS ASANSÖR | KARATAY KONYA

KAS ASANSÖR adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ, SILA CADDESİ, ATİKER 2 SANAYİ SİTESİ NO: 26/T KARATAY / KONYA
İLÇE: KARATAY
ŞEHİR: KONYA
FİRMA TELEFON: +903323450755
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

KAS ASANSÖR FİRMASI HAKKINDA:
Kas Asansör Konya 1998 yılında kurulan firmamız paket asansör ve ekipmanları satışı yapan, Türkiye’nin önde gelen lider firmalarındandır. Yurt içinde doğu’dan batıya, kuzeyden güney’e geniş bir hizmet yelpazesi oluşturan firmamız, müşterilerinden aldığı güvenle son yıllarda 48 ülkeye ihracat yaparak bu yelpazesini yurtdışında da genişletmiştir.
Türkiye ’nin sanayi merkezi Konya ’da ASANSÖR KABLOLARI, ASANSÖR KAPILARI, ASANSÖR KABİNLERİ, ASANSÖR MOTORLARI, ASANSÖR YEDEK PARÇALARI, ASANSÖR RAYLARI üretimi ve montajı yapılmaktadır.. Ürünlerimizi Avrupa Standartları ( CE ), Rusya Standartları ( EAC ) ve Ukrayna Standartlarına göre üretmekte ve belgelere sahiptir.
Firmamız yüksek kalite ve zamanında teslimat prensibi ile çalışarak birçok yerli ve yabancı markanın satışını yapmaktadır.
Ülkemizde ve dünyadaki gelişmeleri sürekli takip eden genç ve dinamik kadromuz ile teknolojik gelişimi ve yeniliği hedefleyen firmamız, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile geçmişin ışığı altında geleceğe sağlam adımlar atarak sektörde yerini almaya devam edecektir.  
Kas Asansör Ekipmanları asansör kabinleri, asansör motorları, asansör kumanda panosu, asansör kumanda panoları, asansör butonları, asansör kabin aksesuarları, konya asansör, asansör konya, asansör malzemesi, asansör kabini, asansör market, paket asansör, dişlisiz asansör, asansör ihracat, asansör kapısı, asansör kapıları, çarpma kapı, tam otomatik kapı, gearless motor, hidrolik asansör, Kas asansör, elevator, lift, Asansör, konya asansör, konya asansör bakım, konya asansör fabrikası, konya asansör malzemeleri, konya asansör imalatçıları, konya asansör fiyatları, konya asansör yasak, asansör konya, konya asansör şirketleri

Kas Asansör

KAS ASANSÖR hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.