KORAY NAKLİYAT | ETİMESGUT ANKARA

KORAY NAKLİYAT adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: ELVANKENT TOPÇU MAHALLESİ 1512. CADDE 9/B ETİMESGUT / ANKARA
İLÇE: ETİMESGUT
ŞEHİR: ANKARA
FİRMA TELEFON: +905327190274
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

KORAY NAKLİYAT FİRMASI HAKKINDA:
Ankara ’da evden eve nakliyat için bizi tanıyın;
Ankara ’da nakliyat sektörü diğer şehirlerimize nazaran epey ön plana çıkmaktadır. Bu alanda özellikle memur kesimi içeriğinde barındırmakta olan şehrimiz epey yoğun bir şekilde göç almakta ve göç vermekte olan şehirlerarasında yerini alıyor olması ile bilinmektedir. Biz 2000 yılından günümüze dek Ankara genelinde hizmet vermekte olan nakliyat firmamız sizlere asansörlü taşımacılığın ayrıcalıklarını sunmaktadır. Alanında profesyonel bir ekibe sahip olan şirketimiz şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık alanında kaliteli bir hizmet sunabilmek adına;
Sizden gelecek talepler doğrultusunda deneyimli kadrosu ile evinize gelir eşyalarınızın paketlenmesini bizzat sağlar ve binanızdan aracımıza asansörlü bir şekilde yükleme işlemleri yaparak taşımacılık işlemlerini kusursuz bir şekilde sağlar. 25 kişilik bir kadroya sahip olan firmamız Ankara evden eve nakliyat denildiğinde ilk akla gelmekte olan kuruluşlardan biri olarak bilinmektedir.
Bulunduğunuz binada kaçıncı katta yaşıyor olursanız olun bunun artık hiçbir önemi yok. Her kata rahat bir şekilde ulaşmakta olan asansör sistemimiz sayesinde kolayca eşyalarınızın taşıma işlemlerini sağlayabiliyoruz. Böylelikle eşyalarınızda çizilme, kırılma, deformasyona uğrama vb. sorunlara hiçbir şekilde sebebiyet verilmemektedir.
Ev eşyası taşımacılığı;
Firmamız sizlere sunuyor olduğu taşımacılık hizmetleri konusunda eşyalarınızın evden alınarak yeni evinize teslim edilmesi sürecinde bire bir olarak kara ve deniz yolları fark etmeksizin geçişlerin sağlanıyor olmasını ve ekonomik fiyat garantisi ile beraber sizlere kaliteli bir hizmet sunuyor olmasını sağlamaktadır. Sizlere sunuyor olduğumuz taşımacılık süreci içerisinde faaliyetlerimiz tamamen sigortalı bir şekilde ve faturalı bir şekilde sağlanmaktadır. Tamamen yasal bir şekilde hizmet vermekte olan firmamız sahip olduğu deneyimli personel kadrosu ile beraber beklentilerinizi karşılamaktadır.
Ankara nakliyat alanında sizlere taşımacılık alanında sadece tonlarca yükün yer değiştirmesi işlemini değil çok daha kaliteli bir süreci sunuyoruz. Evden eve nakliyat işlemlerinin yanı sıra ambalaj ve paketleme işlemleri, ücretsiz olarak uzman incelemesi hizmetleri, bulunduğunuz şehirdeki büro ya da ofislerin taşımacılık işlemlerini sağlamaktayız. Dilerseniz Ankara içinde nakliyat işlemleri dilerseniz şehirlerarası taşımacılık işlemlerini ekonomik fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Depolama hizmetleri, fabrika ve depo taşımacılığı işlemleri, askılı tekstil taşımacılığı gibi alanlarda da başarılı sonuçlar elde etmek için bizi tercih edebilirsiniz.
Ankara merkezli olarak kurulmuş olan firmamız ayrıca Etimesgut evden eve nakliyat ve Elvankent evden eve nakliyat alanında da iki farklı ilçede çalışmalarını sürdürmektedir. Şirketimizin sahip olduğu 14 yıllık tecrübe ile beraber nakliyat sektöründe çok kısa zamanda büyük işler başarmış ve daima müşteri memnuniyeti ilkesi ile beraber çalışmalarını sürdürmüştür. Sahip olduğumuz nakliye araçlarımızın bakım ve onarım işlemlerini daima rutin olarak sağlamakta olan firmamız sizlere kusursuz bir şekilde nakliyat hizmeti vermeyi garanti etmektedir. Taşımacılık sektöründe parlayan bir yıldız olabilmek adına daima gelişmekte olan teknolojiyi yakından takip ederek özellikle yüksek katlı binalar için asansörlü nakliye işlemlerini sağlamış bulunuyoruz.
Ankara ’dan Türkiye ’nin her yerine nakliyat ilkesini benimsemiş olan firmamız aynı zamanda Türkiye ’nin her yerinden Ankara ’ya nakliyat işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Şehir içi nakliye araçlarımızın yanı sıra şehirlerarasında da sizlere profesyonel ekibimiz ile hizmetler sunuyoruz. Taşımacılık ve nakliyat alanında sahip olduğumuz yetki belgeleri ile şehirlerarasında ve şehir içinde kusursuz bir hizmet sağlıyoruz.
Bize ulaşmak için web sitemiz içeriğinde yer alan iletişim formunu doldurarak sizi aramamızı sağlayabilirsiniz ya da dilerseniz doğrudan telefon hattından iletişime geçmeniz ile beraber gerekli organizasyon çalışmalarına başlıyor ve evden eve taşımacılık işlemlerinizi sağlıyoruz. Geçmişten günümüze dek profesyonel anlamda bir taşımacılık hizmeti alarak, ekonomik fiyatlardan yararlanmış olan müşterilerimiz arasında olmak isterseniz bizi tercih ediniz.

KORAY NAKLİYAT hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.