LİV MAKİNA | MELİKGAZİ KAYSERİ

LİV MAKİNA adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: OSB 55. CAD. NO: 22 MELİKGAZİ / KAYSERİ
İLÇE: MELİKGAZİ
ŞEHİR: KAYSERİ
FİRMA TELEFON: +903523214888
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

LİV MAKİNA FİRMASI HAKKINDA:
1979’da Mehmet LİVKEBABCI tarafından Birlik Torna ismiyle kuruldu ve ardından metal işleme teknolojilerinin lider üreticisi oldu.

Liv Makina boru bükme endüstrisi için özel ve basit ekipmanlardan en geniş serilerine 5 Eksen CNC boru bükme makineleriyle küresel pazara hizmet etmektedir

Liv Makina, mobilya, otomobil ve denizcilik, havacılık ve inşaat gibi diğer önde gelen sanayi endüstrileri için çeşitli ürünler tasarlar ve hizmet eder.

Son zamanlarda yenilenen merkezimiz 5000 m²’yi kaplar ve CNC işleme merkezleri, torna tezgâhları ve freze makineleri gibi en yüksek teknolojik üretim ekipmanlarının yanı sıra garanti edilen yüksek imalat standartları için sac kesme ve bükme makineleri ile donatılmıştır.

Ürünlerimiz teknik departmanımızda çok yetenekli mühendislerden oluşan bir ekip tarafından tasarlanmaktadır – kaliteden ödün vermeden rekabetçi çözümler sunmaktayız. Yıllar boyunca müşterilerimizin gereksinimlerine ve pazar talebine uygun olarak büyümüştür.
Liv Makinenin Müşterileriyle olan ilişkileriyle ilgili olarak ürünlerimizi büyütme ve geliştirme konusunda da tutkusu Hiç Sönmeyecektir.

1979 ’te kurulan ve Türkiye ’nin en köklü firmaları arasında yer alan firmamız, Kayseri ’de, 2 bin metrekaresi kapalı, 3 bin açık alandan oluşan üretim tesislerinde üretim yapmaktadır. 33. yılını kutlayan firmamız yapmış olduğu yeni tesis yatırımları ile tüm dünyada adından söz ettirmeye başlamıştır.

Kapsamlı ürün ve sistem sertifikaları; EN ISO 9001: 2000 Kalite Yönetim Sistem Belgesi, MIB, CE Belgesi ile müşterilerine güven vermektedir.

2 kıtada 10 ülkeye ihracat yapan firmamız, tüm dünyada talep gören bir firma haline gelmiştir. Avrupa, Asya, Afrika kıtalarından sonra Amerika kıtasına da ihracat gerçekleştirerek yolumuza emin adımlarla devam etmekteyiz. Özellikle Irak, BAE, Katar, gibi ülkelere yapmış olduğumuz ihracatı her geçen gün arttırmaktayız.
Şuanda ürettiğimiz ürünlerin %50 sini yurt dışına ihraç etmekteyiz. 2023 yılı hedefimiz ise bu oranı daha yukarılara çıkartıp ulaşamadığımız ülkelere ulaşmaktır.

Firmamız bu zorlu yolda uluslararası lider bir marka olabilmek için her birimiyle üstün bir başarı göstermiş, eksik olduğu yönlerini daha da güçlendirerek bu sınavdan başarıyla çıkmıştır. Ar – Ge Bölümümüz, Satış ve Pazarlama Bölümlerimiz, Finans ve Muhasebe Bölümlerimiz, Üretim Bölümümüz, İnsan Kaynakları Bölümümüz, Bilgi İşlem Bölümümüz ve Kurumsal Yönetim Bölümlerimiz bu kapsamda denetlemeden geçerek başarılı bir sınav vermişlerdir.

Ürünlerini uluslararası kalite standartlarında üreterek müşterilerinin ihtiyaçlarına en son teknoloji ile anahtar teslim çözümler sunmayı, yeni gelişmeler konusunda müşterilerini, toplumu ve sorumlu olduğu sosyal çevreyi sürekli ve düzenli olarak bilgilendirmeyi, ticaret ahlakını talebin ortaya çıkması safhasından satış sonrası hizmeti de içerecek şekilde baskın kılmayı, çalışanlarını insani değerlerle yaşatmayı, çevreye ve doğaya karşı sorumluluk bilinci ile hareket etmeyi misyon edinen LİV MAKİNA, her geçen gün yurtiçinde ve yurtdışında daha çok noktada daha fazla insana hizmet götürmeyi, sektöründe verdiği güven, kalite bilinci ve hizmet kalitesi ile bilinen ve takip edilen bir firma olmayı vizyon edinmiştir.

LİV MAKİNA hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.