MARİN YAPI | BEŞİKTAŞ İSTANBUL

MARİN YAPI adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: BÜYÜKDERE CADDESİ, N0: 185 KANYON OFİS BİNASI KAT: 6 34394 LEVENT BEŞİKTAŞ / İSTANBUL
İLÇE: BEŞİKTAŞ
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902123197743
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

MARİN YAPI FİRMASI HAKKINDA:
HAKKIMIZDA

Şirketimiz 1988 yılında şahıs şirketi olarak Caddebostan’ da kurulmuş olup 2003 yılı itibarı ile kurumsallaşmak adına start vererek Marin Yapı İnşaat Gayrimenkul Yatırımları Ticaret Anonim Şirketi adını almıştır. Genellikle devlet ihalelerinde başarılı çalışmalara imza atan şirketimiz 2006 yılı itibarı ile yap sat, taahhüt, taşeronluğunun yanı sıra Konut ve Ticari yatırımlara yönlenelerek son yılların en gözde ve güvenilir inşaat şirketleri arasındaki yerini almıştır.

Marin Yapı; genç, dinamik ve tecrübeli ekibi ile, yaptığı her proje veya üretimde gelişen teknolojiyi kullanarak her zaman daha iyisini üretmeyi ve üretimlerinin referans olarak bundan sonraki projelerde de yol göstermesini prensip edinmiştir. Bu doğrultuda yapılan her üretimde biraz daha büyümeyi, gelişmeyi ve sektördeki yenilikler de öncü olmayı, ilk hedefi olarak belirlemiştir.

Her Marin Yapı projesi, farklı beklentilere üstün kaliteyle cevap verebilecek sosyal yaşam alanlarından oluşur. Marin Yapı bu anlayışla konut ve ticari yaşam alanları konusunda uzmanlaşmış ve bugün Türkiye ’nin önde gelen inşaat firmalarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

MARİN YAPI hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.