MAVİ YIKIM | MALTEPE İSTANBUL

MAVİ YIKIM adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: BAĞDAT CADDESİ NO: 279 MALTEPE / İSTANBUL
İLÇE: MALTEPE
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902164570089
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

MAVİ YIKIM FİRMASI HAKKINDA:
Mavi Yıkım; inşaat ve hafriyat alanında yaklaşık 15 yıllık bir tecrübeye sahiptir. Kaliteli alt yapısı ve ülke çapında Kentsel Dönüşüm faaliyetlerinde aktif rol alması ile sektörün öncü firmalarından biri haline gelmiş olup, inşaat sektörünün profesyonel alt yapısını hazırlamasıyla ülkemizin de ekonomik lokomotifi durumundadır.
Mavi Yıkım İstanbul merkezli kurulmuş olup, tüm ülke geneline hizmet sunmaktadır. Yapmış olduğumuz işler; İstanbul ’dan Türkiye ’nin diğer bir ucu Iğdır ’a kadar ciddi bir mühendislik hesabı ve yüksek riskin verdiği ciddiyetle başarıyla sunulmaktadır. İş güvenliğinden ve kaliteli iş prensibinden ödün vermeden ülke çapında inşaat sektörüne “Profesyonel Altlık Hazırlamak”ve taşıma işlemini de en sağlıklı şekilde tamamlamak firmamızın düsturudur.
Mavi Yıkım olarak yılların verdiği tecrübe ve günümüz şartlarının profesyonel zeminiyle dayanıklılık ömrünü tamamlamış her türlü yapıyı ve binayı zemin ve etüt şartlarına uygun yıkım yöntemleri ile yıkmaktayız.
Firmamızın şiarı; ülke çapında gelişen inşaat sektörüne zemin hazırlamak, kaliteli – nitelikli yapılar için en uygun zemin şartlarını profesyonelce sağlamaktır.

MAVİ YIKIM hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.