MODÜL PREFABRİK | PENDİK İSTANBUL

MODÜL PREFABRİK adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: GÜZELYALI MAHALLESİ SAĞLIK SOKAK NO:15 GÜZELYALI PENDİK / İSTANBUL
İLÇE: PENDİK
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902163923181
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

MODÜL PREFABRİK FİRMASI HAKKINDA:
FİRMA PROFİLİMİZ
MODÜL PREFABRİK KONTEYNER SANAYİ VE TİCARET

MODÜL PREFABRİK; ön – üretimli çelik konstrüksiyon, modüler prefabrik yapı, yaşam konteyneri ve GSM kabini üreten ile ticaret yapan sektörün önde gelen uluslar arası bir firmadır.. Modüler prefabrik üretimini sürekli iyileştirerek, geliştirerek ve kapasitesini genişleterek sürdürmektedir.

10 Yıllık bir tecrübeye sahip MODÜL PREFABRİK san ve tic, hem ana yüklenici olarak, hem de pazarlama organizasyonu ile Prefarbikl kamp binaları, Prefabrik acil afet evleri, Gsm konteynerleri imalat ve pazarlamasıyla yerel türk firmalarının ve uluslararası firmaların alt yüklenicisi olarak, Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Afrika’da birçok anahtar teslimi işleri tamamlamıştır.

Projelerin mimari ve teknik tasarımları, müşterilerin özel taleplerine göre son versiyon AutoCAD ve SAP2000 yazılımları kullanılarak tasarım grubu tarafından yapılır.

HEDEFİMİZ

Dünya’nın en büyük ve en saygın şirketleri ile iş yapabilme kapasitesini ve yeteneğini sahip ve bu gücünü devamlı olarak arttıran ve bu şirketlerle uyum içinde çalışabilen MODÜL PREFABRİK, dünya pazarlarında, anahtar teslimi kamp projeleri ile prefabrik çelik ve modüler yapı üretimleri alanındaki mevcut pazar payını arttırmayı hedeflemektedir. Günümüzde, kısa vadede yüksek üretim gücü ve kalite ile hizmet verebilmenin bir ayrıcalık olarak kabul edildiği sektörümüzde, MODÜL PREFABRİK arzu edilen iş gücünü, dünya ile paylaşmaktadır.

DÜNYAYA OLAN SAYGIMIZ

MODÜLER PREFABRİK kullandığı tüm hammaddelerin, ürünlerin ve çalışma ortamının çevreyle dost olduğunu ve uluslararası standartlara uygunluğunu garanti eder. (TS – EN – ISO 14001: 2004 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi)

Ürünlerin üretim ve montaj aşamalarında iş sağlığı ve güvenliği MODÜL PREFABRİK için büyük önem taşımaktadır. MODÜL PREFABRİK yasal şartlara ve uluslararası standartlara uygunluğunu garanti eder. (OHSAS 18001: 2008 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi)

MODÜL PREFABRİK, çalışan haklarına ve insan haklarına saygı gösterir. Çalışanlarının performans değerlendirmesinde profesyonelce davranır ve görev veya çalışma pozisyonuna özel yeterlilik kriterlerini göz önünde bulundurur.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmekte olduğumuz her projeye
ödün verilmez kalite yaklaşımıyla imza atarken her aşamada ve tüm ayrıntılarda
dünya standartlarını hedefliyoruz…

Çalışanımıza eğitim olanakları sunarak, sisteme bilinçli katılımlarını sağlayarak, üretimimizin her kademesinde Çağdaş Kalite Değerlerine ve müşteri memnuniyetine ulaşmayı ve sürekli iyileşmeyi hedefleyerek,

değişen ve gelişen müşteri beklentilerini göz önünde bulundururken, ürün kalitesinin rekabet,
verimlilik vekarlılık gözetilerek sağlanmasını benimseyerek, Çalıştığımız yerde ve yaşadığımız ortamlarda etik değerlere ve yasalara bağlılığı gözeten bir kurum olarak
çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

MODÜL PREFABRİK hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.