MULTİKEY MÜHENDİSLİK | ATAŞEHİR İSTANBUL

MULTİKEY MÜHENDİSLİK adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: KAYIŞDAĞI MAH. YEDPA ATAŞEHİR / İSTANBUL
İLÇE: ATAŞEHİR
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902164971725
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

MULTİKEY MÜHENDİSLİK FİRMASI HAKKINDA:
Multikey Mühendislik Firması; Mekanik Ve Elektrik alanlarında inşaat sektörünün gereksinim duyduğu ve günümüz teknolojilerinde ön planda tutulan sistemlerin Projelendirilmesi ve Uygulamasında çalışmalar gerçekleştirmektedir. Mekanik Alanında; Isıtma Soğutma, Klima Sistemleri, Yangın Söndürme Sistemleri, Havalandırma Sistemleri, Endüstriyel Tesisatlar, Hastane ve Temiz Oda Uygulamaları, Havuz Ve Nem Alma Sistemleri ve Sıhhi Tesisat Birimlerininin Projelendirilmesi ve Uygulamasını gerçekleştirilmekte, Elektrik Alanında; Otomasyon çözümleri, Senkronizasyon Sistemleri, Elektrik Taahhüt işlerini gerçekleştirmektedir. Gerçekleştirmiş olduğumuz projelerde, konusunda anahtar teslim hizmet sunulmaktadır. Firmamız; satış, montaj, uygulama, eğitim, destek ve servis konularında yurt içinde ve yurt dışında, dünya standartlarında hizmet vermektedir.

Hedefimiz, teknolojik gelişmeleri anlık olarak ürünlerimize yansıtarak, kullanımı daha kolay, kalitesi daha yüksek ve uluslararası standartlara uygun ürünleri sektörün kullanımına sunmaktır. Değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak uygun fiyatlarla kolayca ulaşılabilecek yüksek kalitede ürünler sunmak, sınıfının en iyi hizmetini sağlayıp müşterilerimizle güçlü ortaklıklar kurmaktır.

Tecrübeli ve uzman kadromuz, araç ve ekipmanlarımızla kaliteli ve rekabetçi fiyatlarla müşterilerimizin ihtiyaçlarında çözüm ortağı olarak hizmet vermekten onur duyarız. Saygılarımızla…

Multikey Mühendislik

MULTİKEY MÜHENDİSLİK hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.