ONELLİ CAM | KEPEZ ANTALYA

ONELLİ CAM adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: AKDENİZ SNAYİ SİTESİ 5036 SOKAK NO:167 KEPEZ / ANTALYA
İLÇE: KEPEZ
ŞEHİR: ANTALYA
FİRMA TELEFON: +902422212166
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

ONELLİ CAM FİRMASI HAKKINDA:
Onelli Cam Sanayi, 2003 yılında camın ışıltılı ve büyüleyici dünyasıyla Akdeniz Sanayi Sitesinde tanışmıştır. Daha sonra camın dünyadaki gelişimine paralel olarak gelişerek büyümüştür. Uluslararası standartlarda üretim yapan ve müşteri odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak, kalitesi müşteri tarafından onaylanmış ürünleri tedarik etmektedir. Kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerinin istediği standartlara uygun şekilde faaliyetlerini sürdürmektir. Yeni eğilim ve trendleri yakından takip ederek katma değer yaratacak ürünleri kullanıcılarıyla buluşturmaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam etmektedir. İnsana verdiği değer ve çalışanlarına duyduğu güven ile başarılı bir geçmişi ardına alarak yeni teknolojiler ve yeni projeler ile yolumuza devam ediyoruz.
Onelli Cam Sanayi Ltd. Şti. 10 yıllık tecrübesiyle cam sektörünün önde gelen üreticilerindendir. Önceliği müşteri memnuniyeti ile değer yaratmak olan dünya standartlarına uygun kalitede zengİn ürün çeşitliliği ile her türlü cam ihtiyacını karşılayabilecek bir merkez olma özelliği ile fark yaratmaktadır. Cam sektöründe yüksek kapasiteli üretim yapan ve teknolojiyi yakından takip eden firmamız, faaliyetlerini genişleterek devam ettirmektedir.
Onelli Cam Sanayi Ltd Şti. Cam işlemesini ileri teknoloji ile modern tesislerde üretimini yapmakta aynı zamanda ürünlerini pazara sunarak satışını yapmakta olan bir firmadır.

ONELLİ CAM hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.