OPAL ÇELİK | BAĞCILAR İSTANBUL

OPAL ÇELİK adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: İSTOÇ TİC. MERKEZİ 42. ADA NO: 20 – 22 MAHMUTBEY BAĞCILAR / İSTANBUL
İLÇE: BAĞCILAR
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902126591952
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

OPAL ÇELİK FİRMASI HAKKINDA:
2000 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyetine devam etmekte olan Opal Çelik Yapı, kurucularının uzun yıllara dayanan bilgi ve birikimleri, uzman teknik kadro ve kalifiye elemanlarıyla sürekli değişimin eseri olarak sektörde haklı yerini almıştır.

Opal Çelik Yapı Sakarya 3. Organize sanayi bölgesinde 10. 000 m² arazi üzerine kurulu, 3000 m² kapalı alanda, teknolojinin her türlü araçlarının kullanıldığı aylık 600 ton kapasiteli modern üretim tesislerinde faaliyet göstermektedir. Tam otomatik kumlama ve boya tesisi, tam otomatik CNC delme, kesme üniteleri ve CNC plasma kesim hatları ile hızlı ve kaliteli üretim yapmayı ilke edinmiş olan Opal Çelik yapı, iş dünyasının önde gelen firmalarının güvenini kazanarak çok sayıda tesise başarı ile imza atmıştır.

Kalite, hız, müşteri memnuniyeti ilkelerini öncelikli olarak benimsemiş olan Opal Çelik Yapı anahtar teslim sanayi yapıları, fabrika ve depo binaları, iş merkezleri, eğitim ve spor yapıları, soğuk hava depoları garaj yapıları, çatı ve cephe kaplamaları konularında, tasarımdan uygulamaya anahtar teslim hizmet vermektedir.

OPAL İNŞAAT TURİZM ÇELİK KONSTRÜKSİYON SANAYİ VE TİC A.Ş.

OPAL ÇELİK hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.