OSKAR BACA TEMİZLİK – KANALİZASYON TEMİZLEME | SELÇUKLU KONYA

OSKAR BACA TEMİZLİK – KANALİZASYON TEMİZLEME adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: HOROZLUHAN MAH. ÇALIDÜZÜ SK. NO: 15 SELÇUKLU / KONYA
İLÇE: SELÇUKLU
ŞEHİR: KONYA
FİRMA TELEFON: +905559882373
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

OSKAR BACA TEMİZLİK – KANALİZASYON TEMİZLEME FİRMASI HAKKINDA:
YETKİLİ BACA TEMİZLEME FİRMASI OSKAR BACA TEMİZLİK

Bina sahibi veya yöneticisi baca temizliği için yetkili firmaya müracaat yapar. Kalorifer, kazan, yakıt deposu, baca ve yağlı kanal temizliği için telefon ya da başka bir şekilde oskar baca temizleme firma personelleri başvuruları değerlendirerek öncelik sırasına göre baca temizliğini yapar. Baca temizliği işi Konya dışı ilçelerde ise programına alır ve baca temizleme işi yapılır. Oskar baca temizleme Konya Büyük Şehir Beleditesi İtfaiye Daire Başkanlığı yetkili firma olarak yapılan temizlik sonrası faturası kesilir ve baca temizlik kontrol bandrolü imzalayarak ikametgâhın cümle kapısına veya panosuna yapıştırılır. Yapılan bu tip işler yasal zemin ve çerçeve içerisinde sürdürülür.

İtfaiye kurumunun aldığı resmi karar göre baca raporu düzenleme yetkisi sadece yetkili firmalara verilmektedir. Oskar baca temizleme Konya Büyük Şehir Beleditesi İtfaiye Daire Başkanlığı baca tve yaglı kanal emizlime yetkili firmadır. Bunun için firmamız sizlere Baca Temizleme sonrası baca raporu düzenlenmektedir. 3 yıldır yürürlükte olan baca temizleme raporu siz ve sevdikleriniz güvenliği için çok önemli olup. Bu rapor ancak itfaiyeden yetkili firmalarca verilebilmektedir. Oskar baca temizleme olarak 25 yılı aşkın tecrübemiz ile itfaiyeden aldığımız yetki belgesiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kalifiye elemanlarımız sayesinde bacanız ile ilgili doğabilecek sorunlar yerinde giderilip siz ve sevdiklerinize daha güvenli bir yaşam sunulmaktadır.

OSKAR BACA TEMİZLİK – KANALİZASYON TEMİZLEME hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.