POYRAZ HAVUZ | SARIYER İSTANBUL

POYRAZ HAVUZ adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: NURİ PAŞA CAD. NO:93 / B YENİKÖY MAH., YENİKÖY SARIYER / İSTANBUL
İLÇE: SARIYER
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902122621020
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

POYRAZ HAVUZ FİRMASI HAKKINDA:
HAVUZ TESİSATI VE EKİPMANLARI
havuz temizleme hizmetleri, havuz yapımı, havuzlar için arıtma sistemleri, kaplamalar, su arıtma ve işleme ürün ve malzemeleri, beton havuzlar, havuz, havuz aksesuarları, havuz kaplamaları, havuz merdivenleri, havuzlar için kimyasal ürünler, havuzlar için otomatik temizleyiciler, hidromasajlı havuzlar, ısı pompaları, oteller için havuzlar, özel havuzlar, spor tesisleri için saunalar, su filtreleme, toprak dışı havuzlar, yüzme havuzu için düzenlemeler

Poyraz havuz yüzme havuzu imalatı ve bakımı konusundan yıllardır hizmet vermektedir. Sayısız yüzme havuzu projesine imza atmıştır.
Kullanım amacına uygun, görsel olarak zengin, mekanik donanımı kusursuz olarak yüzme havuzlarınızı poyraz havuz ekibi sizler için tasarlamaktadır.

Poyraz havuz kaliteli havuz ekipmanlarını ve kimyasallarını hizmetinize sunmaktan gurur duyar.

Poyraz havuz 2000 yılında Ahmet Poyraz tarafından kurulmuştur. Başlangıçta sektöründe küçük bir havuz şirketi iken, şu an sektöründe önde gelen firmalar arasında olma yolunda ilerlemektedir.

Poyraz Havuz müşteri memnuniyetini sağlamak ve havuz sektöründe daha güçlü bir şekilde var olmak için müşteri ile iletişime son derece önem vermektedir. Müşterilerimizin isteklerini zamanında, tam ve doğru olarak karşılamak ve kalitemizi sürekli olarak ilerletmek işletme
politikamızdır.

POYRAZ HAVUZ hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.