RACOFLAME BACASIZ ŞÖMİNE | KARATAY KONYA

RACOFLAME BACASIZ ŞÖMİNE adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: KONSAN ORGANİZE SANAYİ SİTESİ, FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ 10727. SOKAK NO:2 KARATAY / KONYA
İLÇE: KARATAY
ŞEHİR: KONYA
FİRMA TELEFON: +903323460256
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

RACOFLAME BACASIZ ŞÖMİNE FİRMASI HAKKINDA:
RACOFLAME

Ekofen Isı – Enerji Grubunun yeni markası olan Racoflame ekonomik, çevreci, alternatif ve dekoratif ısınma çözümleri sağlayan özgün tasarımlarıyla ve projeye özel butik üretimleriyle ön plana çıkmaktadır. Geniş ürün yelpazesi 3 ana gruptan oluşmaktadır: Bacasız Şömineler, Bacalı Şömineler ve Ecotherm Kazanlar.

Racoflame Bacasız Şömineler: Türkiye ’deki ilk ve tek patentli üretim olup, Racoflame ’in ürün güvencesi ISO ve TÜV kalite belgeleriyle desteklenmiştir. Etanol yakan, dumansız ve çevreci bacasız şömineler müstakil ve apartman konutları ile işyerlerinin yanı sıra otel, alışveriş merkezi, restaurant, kafeterya, bar gibi çeşitli alanların iç ve dış mekanlarında bacaya ihtiyaç duymaksızın kullanılabilmekte, doğal alev ile ısınma ve estetiği birleştirmektedir.
Racoflame Bacalı Şömineler: Özellikle döküm hazne olmayan çift gömlek sistemli, yüksek verimli bacalı şöminelerimiz ile farklılık yarattığımız inancındayız. Kendinden sıcak hava odalı, alimüne tuğla kaplı hazneleri, isi ve kirlenmeyi önleyen ikincil havalı cam yıkama sistemleri, seramik yün izolasyonlu çift gömlek gövdeleri ve silindirik destek borulu hava eşanjör sistemi ile özel ve benzersiz tasarımlardır. Racoflame Bacalı Şömineler muadil şömineler içinde en yüksek ısı verimli şömineler olmakla kalmayıp diğer bacalı şöminelerden çok daha ekonomik bir alternatif sunmakta, mevcut ısınma sistemlerine üstünlük sağlamaktadır.
Racoflame Ecotherm Kazanlar: Türkiye için yepyeni ve ekonomik bir ısınma sistemini geliştirmiştir. Pellet, odun parçaları, atık hububat ürünlerini yakıt olarak kullanan Ecotherm dışa bağımlı olan doğalgaz ve petrolün yanı sıra, elektrik, odun, kömür gibi yakıtlardan çok ucuza özellikle günümüzde en ucuz enerji kaynağı doğalgazın bile yarısı kadar bir bedelle ısı sağlayan, verimli ve sürdürülebilir bir seçenek oluşturmaktadır. Yenilenebilir enerji amaçlı uzun ARGE faaliyetleri sonucunda, bacadan kaçan ısınmış odun gazının yakılması prensibi ile çalışan sıcak hava üflemeli Racoflame Ecotherm Kazanlar istenirse sulu sisteme çevrilerek mevcut ısınma sistemlerine de kolaylıkla adapte edilebilmektedir.

Racoflame ürünlerinin kalitesi Garanti Belgeleri yanı sıra ISO ve TÜV Sertifikaları ile de desteklenmiş, patent hakları Ekofen Isı – Enerji Grubu adına tescil edilmiştir.
Racoflame ürünleri Konya Konsan Organize Sanayi Sitesi içinde 1500 m² kapalı alanda gerçekleştirilmekte olup, yine aynı yerdeki showroomda sergilenmekte ve doğrudan satışa sunulmaktadır. Firma ’nın ARGE faaliyetleri sürmekte olup, ürün yelpazesi ve seçenekleri geliştirilmektedir. Racoflame Bölge temsilciliği ve Bayilik şartları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

RACOFLAME BACASIZ ŞÖMİNE hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.