SERVER PREFABRİK | KARATAY KONYA

SERVER PREFABRİK adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: KARAASLAN DEDE MAH. KARAMAN CADDESİ NO: 421/A KARATAY / KONYA
İLÇE: KARATAY
ŞEHİR: KONYA
FİRMA TELEFON: +908503044880
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

SERVER PREFABRİK FİRMASI HAKKINDA:
1996 yılında Pendik ’te kurulan firmamız tüm Türkiye geneline prefabrik ev hizmeti sunmaktadır. Server prefabrik olarak siz değerli müşterilerimize en iyi kalitede en uygun fiyatlarda prefabrik ev hizmeti sunmaktan mutluluk duymaktayız. Ev almak isteyip fakat bunun için yeterli bütçeye sahip değilseniz prefabrik evler daha uygun fiyatlara yapılmaktadır. Çetinkaya grup olarak sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlara sunmaktan mutluluk duymaktayız.

Prefabrik ev alanında ev sahiplerine laminen parke, zemin betonu, mutfak dolabı, banyo, tuvalet fayansı, iç cephe boyama, dış cephe boyama gibi detayları tamamlayıp sizlere anahtar teslim şeklinde evlerinizi teslim ediyoruz.

Çetin kaya server prefabrik ile nakliye ücreti, kurulum ekibinin yemek ve konaklama masrafları tarafımızdan karşılanır. Prefabrik ev yaptırmak isteyen kimseler ilk etapta bünyemize gelerek ev seçimi yapar ve hangi evi istediğini bünyemize bildirir, müşterilerimiz ücretin %30nu ödeyip zemin betonu atma işlemlerine başlanır. Beton zemini hazırlandıktan sonra ev sahibi ücretin %40nı daha öder ve diğer işlemelere geçilir en son olarak fayans ve parkeler, dolaplar da yapılarak eviniz sizlere tam ve bitmiş halde teslim edilir. 1996 yılından bu yana pek çok kişiye prefabrik ev yapmış olan ekibimiz bu sizlere uzaman ve profesyonel hizmet sunar.

Türkiye ’de tek olan firmamızdan kolayca faydalanabilirsiniz. Sadece İstanbul ’da değil, tüm Türkiye ’de prefabrik ev hizmeti sunmaktan mutluluk duymaktayız. Betonarme ev fiyatları düşünüldüğünde server prefabrik sizlere oldukça uygun fiyatlara ev hizmeti sunar. Üstelik yaptığımız prefabrik evler dört mevsim kullanıma uygundur. Ev için gerekli tüm garanti belgeleri müşterilerimize sunulurken, gerekli sigorta işlemleri de uzaman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Ülkemiz deprem kuşağında yer aldığı için deprem sonrası yıkılan evlerin yerine prefabrik evler tercih edilmiştir. Özellikle Afyon, Van ve diğer tüm illerde evlerimizi görmeniz mümkündür. Firmamız sadece prefabrik ev hizmeti değil, prefabrik depo, prefabrik iş yeri ve prefabrik fabrika yapımı konusunda da sizlere detaylı hizmetler sunar. Evlerinizin tasarımı sizlere özel olarak hazırlanır ve iki katlı, tek katlı seçenekleri ile en güzel prefabrik evler server prefabrik ile tamamlanır.

SERVER PREFABRİK hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.