SEVİNÇ İNŞAAT | ATAKUM SAMSUN

SEVİNÇ İNŞAAT adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: MİMAR SİNAN MAHALLESİ 142. SOK. NO:12 – 2A ATAKUM / SAMSUN
İLÇE: ATAKUM
ŞEHİR: SAMSUN
FİRMA TELEFON: +903624387373
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

SEVİNÇ İNŞAAT FİRMASI HAKKINDA:
Sevinç Yapı İnşaat ve Müteahhitlik – Biz en iyisini hakettiğinizi düşünüyoruz. Sizce de en iyisini haketmiyor musunuz?

2004 yılında inşaat sektörüne giren Murat Sevinç, 2008 yılında bir aile şirketi olan Sevinç Müteahhitlik Emlak İnşaat Taahhüt Kuyumculuk Sanayi ve Ticaret Limited Şirketini kurmuştur. Daha kurumsal ve kaliteli işler yapabilmek adına şirketleşen Sevinç İnşaat Bölgemizde en iyisini sunmak gayretindedir. Kurulduğu günden itibaren inşaat sektöründe kentsel modernleşme girişimlerine pek çok katkıda bulunmuştur, hayata geçirdiği tüm projelerde Samsun’un kentsel dönüşüm vizyonuna hizmet etmiş, hızla gelişmekte olan Atakum’da kentsel ve mimari yapıya uygun modern, lüks ve bölge motifine uygun önemli projelere imza atmıştır.

Sevinç Yapı İnşaat ve Müteahhitlik, konusunda eğitimli, uzman ve deneyimli kadrosuyla, hayat verdiği yaşam alanlarında uyguladığı üstün inşaat teknik ve nitelikleriyle Samsun’da sadece kalitesi değil, güvenilirliği de kanıtlamıştır. Yakın gelecekte bu kalite ve güveni yapmayı planladığı yeni projeleriyle sınır dışına taşımayı planlayan Sevinç İnşaat’ın en büyük hedefi ise, her nerede olursa olsun insanlara yaşamaktan zevk alacakları ve mutlu olacakları güvenli yaşam alanları sunmaktır.

Sevinç İnşaat yaptığı projeler kapsamında çevrenin korunmasına özel önem vermektedir. Doğal kaynakları korumak, çevreye olabilecek olumsuz etkileri en aza indirmek ve bunun sağlanabilmesi için gerekli önlemleri alabilmek doğrultusunda gereken tüm çalışmalar yapılmaktadır. Bu amaçla, konu ile ilgili yürürlükte olan tüm yasa ve yönetmeliklere tamamen uyulmaktadır. Ayrıca, yapım çalışmalarının her aşamasında iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili hem yerel ve hem de uluslar arası koşullar titizlikle sağlanmaktadır. Her bir proje için, projeye özgü ve genel, çevre koruma ve iş güvenliği gerekliliklerine uyumlu çalışılması, Sevinç İnşaat’ın müşterilerine sunduğu yüksek hizmet kalitesinin anahtarıdır.

SEVİNÇ İNŞAAT hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.