SEYİDOĞLU NAKLİYAT | KARTAL İSTANBUL

SEYİDOĞLU NAKLİYAT adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: ESENTEPE MAH. ANKARA CAD. SULTANDAĞ SOKAK NO:11 DAİRE:2 KARTAL / İSTANBUL
İLÇE: KARTAL
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902163748117
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

SEYİDOĞLU NAKLİYAT FİRMASI HAKKINDA:
İstanbul Maltepe merkez olmak üzere 1978 yılından bu yana aralıksız olarak ev eşyası, büro, askılı tekstil, mobilya, elektronik eşya, tıbbi cihaz, piyano gibi değerli eşya nakli yapmaktayız. Bünyemizde Şirketimiz personelinin tamamı SSK ’lı ve bordroludur. Toplam Personel sayımız 30 dır. Bunlardan 8 tanesi şoför olup geri kalanı ise taşıyıcı personeldir. İdari kadromuz 6 kişiden oluşmaktadır.
Sektörel bazda bizim kadar büyük ve yetişmiş kadrosu bulunan başka şirketlere son derece az rastlayacağınızı önemle belirtmek isteriz…

Firmamız müşterilerine en iyi hizmeti, depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üstlendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, bu günlere gelmiş ve yine aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir.

Şu an da firmamız gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendiği işe uygun araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği yükseltmiştir.
Firmamız, siz müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet verme anlayışı ile son model araç filosu ile 24 saat dilediğiniz zaman en kısa sürede size hizmet vermekten kıvanç duyacaktır.

Vizyonumuz
Taşınacak her türlü eşyayı en iyi ve sadece biz taşırız düşüncesiyle hareket edip,
“Türkiye ’de öncü ve lider, Dünyada da tanınır bir marka” olmaktır.

Misyonumuz
Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktır. Hedef alanımız yalnızca bulunduğumuz şehir ya da ülke değil tüm dünyadır. Global ticaret hayatında entegre bilgi teknolojimizin getirdiği olanaklarla taşımacılık sektöründe lider olma hedefimizin gerçekleşmekte olduğunu görüyoruz.

SEYİDOĞLU NAKLİYAT hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.