SİMAŞ ÇELİK ÇATI İNŞAAT | KARATAY KONYA

SİMAŞ ÇELİK ÇATI İNŞAAT adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: ŞEREF ŞİRİN MAH. AVKATLAR SOK. NO:123 / 124 KARATAY / KONYA
İLÇE: KARATAY
ŞEHİR: KONYA
FİRMA TELEFON: +903323522593
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

SİMAŞ ÇELİK ÇATI İNŞAAT FİRMASI HAKKINDA:
Faaliyetlerine 1992 yılında başlayan, bir aile şirketi olan SİMAŞ ÇELİK ÇATI 2003 yılında şirketleşerek kendisini daha da geliştirerek çelik konstrüksiyon alanında hizmet vermeye devam etmektedir.

Deneyimli kadrosu ile birlikte; imalat yöntemlerinde modern teknolojiyi tüm ürünlerine yansıtarak bir standarda ulaşmıştır. Yarı mamül maddeyi fabrikasında mamül madde haline getirenSİMAŞ ÇELİK ÇATI, üretimin her aşamasında kalite, verimlilik ve kusursuz hizmetiyle geçen süre içerisinde bu sektörde hak ettiği yeri almakta zorlanmadı. Türkiye genelinde geniş bir pazara sahip olan SİMAŞ ÇELİK ÇATI kısa sürede yurtdışı pazarına açılarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etmenin heyecanı içindedir.

Çatı örtüsü, bina, cephe kaplamaları, çelik konstrüksiyon yapılar, akaryakıt istasyonları, silolar, hemzemin geçitleri, köprüler, demir doğrama, aliminyum doğrama VE İNŞAAT SEKTÖRÜNEDE ATILARAK YAP SAT ŞEKLİ ile bir çok alanda hizmet veren SİMAŞ ÇELİK ÇATI yaptığı imalatları bilgi deneyimlerini konularına uygun etüd, tasarım ve projelerle destekleyerek müşterilerine en iyi hizmeti verme çabasındadır.

ÇELİK BİZİM İŞİMİZ SİMAŞ ÇELİK ÇATI KALİTESİYLE VE DENEYİMLİ KADROSUYLA HİZMETİNİZDEYİZ.

SİMAŞ ÇELİK ÇATI İNŞAAT hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.