TEKIŞIK BOYA OTOMOTİV VE SANAYİ ÜRÜNLERİ | ETİMESGUT ANKARA

TEKIŞIK BOYA OTOMOTİV VE SANAYİ ÜRÜNLERİ adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: OTO SANAYİ SİTESİ 1. CAD. 2536. SOK. NO:2 ŞAŞMAZ ETİMESGUT / ANKARA
İLÇE: ETİMESGUT
ŞEHİR: ANKARA
FİRMA TELEFON: +903122788010
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

TEKIŞIK BOYA OTOMOTİV VE SANAYİ ÜRÜNLERİ FİRMASI HAKKINDA:
1983 YILINDA RUHİ IŞIKGECE TARAFINDAN YENİ SANAYİ YİBA ÇARŞISINDA KURULARAK TİCARET HAYATINA BAŞLAYAN TEKIŞIK BOYA ÇEYREK ASIRI AŞAN ÖZGEÇMİŞİYLE TEK AMACI BOYANIN HERALANINDA MÜŞTERİLERİNE EN İYİ HİZMETİ EN KALİTELİ ŞEKİLDE VERMEK İLKESİYLE YOLA ÇIKMIŞTIR.

KURULDUĞUNDA KÜÇÜK BİR OTO SANAYİ İŞLETMESİ OLAN TEKIŞIK BOYA BASAMAKLARI TEK TEK ÇIKARAK BUGÜN OTO SANAYİ VE ENDÜSTRİ PAZARINDA SEKTÖRÜN LİDERLERİ ARASINDA YERİNİ ALMIŞTIR. İLK YILLARDA HİÇBİR FİRMAYA BAĞLI KALMADAN ÇALIŞAN TEKIŞIK BOYA 1992 YILINDA AKZO – NOBEL BAYİLİĞİ ALMIŞ, BUNU DAHA SONRA 1993 YILINDA ALINAN DYO BAYİLİĞİ TAKİP ETMİŞTİR 1999 YILINDA TEK KİMLİK PAROLASIYLA TÜM BAYİLİKLERİ BIRAKARAK SADECE TÜRKİYE’NİN BOYA DUAYENİ DYO AVRUPANIN BOYA VE KİMYA DEVİ BASF BAYİSİ OLARAK HALEN YOLUNA DEVAM ETMEKTEDİR. OTO TAMİR PAZARINDAKİ DARALMA BİZLERİ YENİ ARAYIŞLARA YENİ OLUŞUMLARA İTMİŞTİR BUNUN SONUCU OLARAK 2005 YILINDA DANİMARKA KÖKENLİ HEMPEL COATİNGS BAYİLİĞİ ALINARAK ÜRÜN SEGMENTİ ARTTIRILMIŞ VE YENİ BİR PAZAR OLAN ENDÜSTRİ SEKTÖRÜNEDE HİZMET VERİLMEYE BAŞLANILMIŞTIR. HALEN 1 MERKEZ 2 ŞUBEMİZ VE 15 ÇALIŞANIMIZLA ÇITAMIZI HERGEÇEN GÜN SAĞLAM ADIMLAR ATARAK DAHA YUKARI ÇIKARMAK HEDEFİYLE YOLUMUZA DEVAM ETMEKTEYİZ

TEKIŞIK BOYA OTOMOTİV VE SANAYİ ÜRÜNLERİ hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.