TEVAFUK ELEKTRONİK | ŞİŞLİ İSTANBUL

TEVAFUK ELEKTRONİK adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: PERPA TİCARET MERKEZİ B BLOK KAT 11 NO:1999 ŞİŞLİ / İSTANBUL
İLÇE: ŞİŞLİ
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902122221261
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

TEVAFUK ELEKTRONİK FİRMASI HAKKINDA:
1997 yılında Konya’da kurulan Tevafuk Elektronik, Tekstil, Tıbbi Gereçler Tic. ve San. Ltd. Şirketi; 11 yıldır “en iyi” ve
“en kaliteli” parolasını amaç edinmiştir. Uzman kadrosu, kaliteli ürünleri, teknik ve eğitim desteği, TS EN İSO 9001: 2000 belgesi ile en iyiyi sizlere sunma heyecanıyla çalışmalarını sürdürmektedir.
Firmamızın göstermiş olduğu bu performansı bize her zaman güvenen ve talepleri ile bizi yönlendiren siz değerli müşterilerimize, aynı zamanda bu istekleri zamanında ve eksiksiz yerine getiren tecrübeli personelimize borçluyuz.

Tevafuk Ltd. Şti. olarak Define, Endüstri, Güvenlik ve Veteriner Dedektörleri satışı, eğitimi ve teknik desteği ile sizlere en güzeli sunmayı prensip edindik. Tüm ürünlerimiz Amerika Birleşik Devletleri, Almanya ve Avustralya orijinal malıdır, hiçbir ürünümüz yan montaj sanayi üretimi değildir.

Firmamız; siz değerli müşterilerimize tüm dedektörlerin kullanımını en iyi şekilde öğretmektedir ve tarafımızdan Türkçe kullanım kılavuzu verilmektedir.

Ürünlerimizin 2 yıl Sanayi Bakanlığı onaylı olup garanti kapsamındadır. Her türlü yedek parça stoklarımızda mevcuttur.
Firmamız, güncel gelişmeleri takip etmekte ve en son çıkan dedektörleri siz değerli müşterilerimize en kısa sürede ulaştırmaktadır.

Satışını yaptığımız ürün grupları

Define Gurubu:
Define Dedektörü, Define Arama Dedektörü, Altın Arama Dedektörü, Altın Dedektörü, Hazine Arama Dedektörü, Hazine Dedektörü, Metal Dedektörü, Maden Dedektörü.

Endüstri Gurubu:
Su Kaçağı Tespit Cihazı, Su Kaçağı Tespit Dedektörü, Akustik Kaçak Arama Cihazı, Akustik Kaçak Arama Dedektörü, Vana Kapak ve Tijleri Tespit Cihazı, Vana Kapak ve Tijleri Tespit Dedektörü, Rögar Kapağı Tespit Cihazı, Rögar Kapağı Tespit Dedektörü, Logar Kapağı Tespit Cihazı, Logar Kapağı Tespit Dedektörü, Menhol Kapağı Tespit Cihazı, Menhol Kapağı Tespit Dedektörü, Yer Altı Metal Boru ve Kablo Güzergâhı Tespit Cihazı, Kablo ve Boru Takibi Tespit Dedektörü, Kablo ve Boru Takibi Tespit Cihazı, Kablo Tespit cihazı, Güvenlik ve Veteriner Dedektörleri.

Satışını yaptığımız markalar

Garrett metal dedektörleri
Whites metal dedektörleri
Fisher metal dedektörleri
Nexus metal dedektörleri
Tesoro metal dedektörleri
Minelab metal dedektörleri
Pulse star metal dedektörleri
Omnitron metal dedektörleri
Lorenz metal dedektörleri
Magnastıc metal dedektörleri
Rycom ınstrument ölçüm cihazları
Simmons metal dedektörleri
Bounty hunter metal dedektörleri
Detec metal dedektörleri
Magnastick Ferrous Metal Dedektör

TEVAFUK ELEKTRONİK hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.