ÜÇE MÜHENDİSLİK | PENDİK İSTANBUL

ÜÇE MÜHENDİSLİK adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: M. MAZHARBEY CAD. ATEŞER APT. NO:41 / 6 FENERYOLU PENDİK / İSTANBUL
İLÇE: PENDİK
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902163783700
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

ÜÇE MÜHENDİSLİK FİRMASI HAKKINDA:
1983 yılında hafif prefabrike yapılar imalatı amacıyla kurulan Uce Mühendislik, günümüzde üretim yelpazesini konteyner, iskele, hangar, bekçi kulubeleri, tek ve iki katlı binalar, işçi silindirik barakaları ile genişletti. Kısa bir sürede sektörde önemli bir yere sahip olan ÜÇE, sunduğu danışmanlık ve servisleriyle inşaat firmalarının vazgeçilmez çözüm ortağı oldu.

Ürünlerimizi Pendik – Kurtköy’deki fabrikamızda TSE normlarına ve ISO 9001 standartlarına uygun olarak üreterek yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Şayet Konforlu, estetik, kolay ve çabuk monte edilebilen bir villa arıyorsanız MUTLAKA TANISALIM.

UCE Mühendislik mimarları özenle müsterileri için modern yaşam şartlarına uygun albenili VILLA yapılarını tasarladılar ve yarattılar. Mimari estetiği ve konforlu teçhizatiyla bu villar sanırız sizinde ilginizi çekecektir. Arayın tanışalım, parojenize tatkıda bulunalım.

Uzerinde çalismakta olduğunuz projenizin sizin için en verimli bir şekilde gerçekleşmesi ve müsterinizin neticeden memnun olması mutlaka sizin temel ojektifinizdir.

Şayet bu projeniz yapısı ve genel şartları normlara uygun santiye binaları gerektiriyorsa MUTLAKA TANISALIM, çunku UCE Mühendislik mamüllerini buyuk bir titizlikle TSE normlarına uygun bir şekilde imal ettiği gibi, montaj kalitesinide en üst seyiyede tutarak müşterinerinin memnuniyetini temel ilke olarak kabul etmiştir.

ÜÇE MÜHENDİSLİK hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.