ULUSAL İLAÇLAMA | OSMANGAZİ BURSA

ULUSAL İLAÇLAMA adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: YENİKARAMAN MAH. 13. DEGİRMEN SOK. 3/A 3/B OSMANGAZİ / BURSA
İLÇE: OSMANGAZİ
ŞEHİR: BURSA
FİRMA TELEFON: +902242490400
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

ULUSAL İLAÇLAMA FİRMASI HAKKINDA:
Firmamız, zararlılarla mücadele konusunda, T. C. Sağlık Bakanlığı, HACCP, TSE, BRC, AİB Standartlarına uygun faaliyet göstermektedir. Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü ’nün halk sağlığı alanında, haşerelere karşı ilaçlama usul ve esasları hakkındaki yönetmelik gereği, sertifikalı sorumlu müdür sorumluluğunda hizmet vermekteyiz. Hedef sektör grubu olarak; Gıda İşletmeleri, Sağlık Kurumları, Fabrikalar ve Turizm İşletmeleri ile ilgili tüm kuruluşlar yer almaktadır.

Firmamız, daha da kaliteli hizmet verebilmek amacıyla gelişen ve buna bağlı olarak, sektör içerisindeki yerini, daha da sağlamlaştırmak için, tecrübeli bir kadroyla çalışma prensibini benimsemiş, organizasyonun kurulması ve geliştirilmesi sürecinde, ‘Toplam Kalite Yönetimi ’ ilkelerini hedef almıştır. Bu nedenle, kadromuzda yer alan personelimizin, oluşabilecek tüm sonuçlarda çözüm sağlayabilecek kalifikasyona sahip olması, bizler için en önemli amaç olmaktadır. Hizmet verdiğimiz işletmelerde, 7 gün 24 saat prensibi ile hizmet veren kadromuzla, her türlü sorun, acil çağrı ve ihtiyaçlara, en kısa sürede çözüm bulmak amacındayız.

Misyon;
Vereceğimiz hizmetleri; en kaliteli şekilde en az maliyetle çeşitliliğini arttırarak, ulaştırabileceğimiz tüm kesimlere en kısa sürede ulaştırıp; sektörümüzde öncü, lider ve değişime açık, çevreye duyarlı, sürekli büyüyen bir firma haline gelmektir.

Vizyon;
Halk Sağlığı Alanında; sektörde öncü, gelişen teknolojiyi en iyi şekilde kullanıp çalışanlarımızı ve hizmetlerimizi sürekli geliştirerek, ULUSLARARASI hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.

ULUSAL İLAÇLAMA hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.