VİNDOR KAPI PENCERE SİSTEMLERİ BAKIRKÖY | BAKIRKÖY İSTANBUL

VİNDOR KAPI PENCERE SİSTEMLERİ BAKIRKÖY adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: KARTALTEPE MAH. TERAKKİ CAD. ŞANLIASKER SOK. NO:16 / A BAKIRKÖY / İSTANBUL
İLÇE: BAKIRKÖY
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902125430271
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

VİNDOR KAPI PENCERE SİSTEMLERİ BAKIRKÖY FİRMASI HAKKINDA:
PLASTİK DOĞRAMA VE PENCERE SİSTEMLERİ
akordeon kapı, alüminyum kapılar, alüminyum panjur, alüminyum pencereler, ana kapılar, dış kapılar, endüstriyel kapılar, garaj kapıları, güvenlik panjuru ve perdeleri, hırsızlık engelleyici pencere, hırsızlık önleyici cam, mağaza storu, motorlu otomatik panjurlar, pencereler, pergola, pvc kapılar, sürgülü kapılar, vasistas, panjur onarımı

1991 Yılında Palkapen A. Ş. o larak kurulan firmamız ünvan değiştirerek Vindor Ltd. ünvanıyla ve aynı kadrosuyla kuruluşundan itibaren ünvanında yer alan PİMAPEN markalı pvc doğrama kapı ve pencere sistemleri üretmektedir.

PİMAPEN bünyesinde 1991 yılından itibaren üretimde ve montajda kaliteye önem veren bir anlayışla ürün çeşitlerimizi arttırarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Kuruluşundan bu yana eski yapı değiştirme ve toplu konut işlerinde yaklaşık 390. 000 evi PİMAPEN doğrama ile buluşturan firmamız 2000 yılında PREMDOR iç oda kapılarınıda ürün portföyüne dahil etmiştir. Konusunda uzman mimar ve mühendis kadrosu ile her türlü montaj sorununa çözüm bulurken yıllardır beraber çalıştığı montaj elemanları ilede hatasız montaj yapmayı kendine prensip edinmiştir.

Proje bazında baytur – ataşehirde 1250 daire, acarkent – istanbul da 50 villa, Beylikdüzü – Güven Yapı Koop., Tepecik – Tepekent ve Havan Koop. uygulamalarımız arasındadır.

VİNDOR KAPI PENCERE SİSTEMLERİ BAKIRKÖY hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.