YAPI SANAT | KÜÇÜKÇEKMECE İSTANBUL

YAPI SANAT adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: HALKALI MERKEZ MAHALLESİ TUNA CADDESİ DOSTLAR SOKAK NO:6 HALKALI KÜÇÜKÇEKMECE / İSTANBUL
İLÇE: KÜÇÜKÇEKMECE
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902124712523
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

YAPI SANAT FİRMASI HAKKINDA:
Yapı sektöründe işçiliğin tüm aşamalarını tek elden yaparak işinizin kısa zamanda bitmesini ve maliyetlerin azalmasını amaç edindik,
Tadilat işlerinden dekorasyon çalışmalarına, herçeşit duvardan sıvaya, boya badanadan seramik döşemelerine, parke, mermer uygulamalarından ısıtma sistemlerine, mantolama çalışmalarından izolasyon sistemlerine, duvar yıkımından moloz atımına, su tesisatından elektrik tesisatına, çatı işlerinden bahçe işlerine kadar aklınıza gelebilecek her türlü yapı işinizi, YAPI SANAT uzman ekiplerine bırakabilir, gözünüz arkada kalmadan hizmet alabilirsiniz.
Şimdiye kadar hayalini kurup da bir türlü gerçekleştirmeye fırsat bulamadığınız tüm dekorasyon istekleriniz artık gerçek oluyor. Çünkü YAPI SANAT, evinizde veya işyerinizde dilediğiniz tüm bu değişiklikleri sizin yerinize eksiksiz olarak yapar. Üstelik birbirinden uzman olan kadromuz, evinizi güzelleştirmek için size yepyeni fikirler ve bu fikirleri hayata geçirecek ekonomik çözümler de sunuyor.
Mimari projelendirme ve danışmanlık hizmetimizden yararlanarak çok çeşitli fiyat ve taksit seçenekleri ile dilerseniz tüm evi, dilerseniz sadece banyonuzu ya da mutfağınızı yenileyebilirsiniz.
YAPI SANAT yeni satın aldığınız veya kiraladığınız ev veya işyerinizi tamamen kendi kişiliğinizi yansıtmaya yönelik komple tadilat ve yenileme uygulamalarını hatta dilerseniz temelden de alarak yapar. Tüm uygulamaları size söz verdiği zamanda bitirir ve tertemiz bir şekilde size teslim eder. Siz de bu zorlu süreci tamamen stressiz bir şekilde atlatmış olur ve yeni yerinizi keyifle kullanmaya başlarsınız..
YAPI SANAT isterseniz sadece inşaat malzemelerinin tedariğinde de size yardımcı olmaktadır.

YAPI SANAT hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.