YILDIZ KİREMİT VE RESTORASYON ÜRÜNLERİ | MERKEZ ÇORUM

YILDIZ KİREMİT VE RESTORASYON ÜRÜNLERİ adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: KUNDUZHAN MAH. KİREMİTÇİLER SK. NO: 46 MERKEZ / ÇORUM
İLÇE: MERKEZ
ŞEHİR: ÇORUM
FİRMA TELEFON: +903642131561
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

YILDIZ KİREMİT VE RESTORASYON ÜRÜNLERİ FİRMASI HAKKINDA:
ıldız Şirketler Grubu, 1940 lı yıllarda Hacı Kadir BAŞARAN HINCAL tarafından harman tuğlası (lime) ve oluklu kiremit imalatı ile mesleğe başlangıç yapmıştır. 1950 yılında Yıldız Kiremit adıyla Marsilya Kiremit imalatına başlamıştır. 1965 yılında ikiNci makine grubu ve tünel fırın (iTALyan tipi fırın) ile Yıldız Kiremit’ te blok tuğla üretimine başlamıştır.
1970 yılında Yeni Yıldız Kiremit Fabrikası da hayata geçirilerek üretim kapasitesi artırılmıştır. 1988 yılında baþaran un fabrikası ile gıda sektöründe de faaliyetlerimiz başlamıştır. 1995 yılında şirketleşmeye başlayan firmalarımız, profesyonel olarak sektörde faaliyet göstermektedir. 1997 yılında hazırlama ünitesi ve kum eleme – kırma tesisleri faaliyete geçmiştir.
Hiç bir yabancı ortak bulundurmayan Yıldız Şirketler Grubu “DedeDEN Toruna” sloganıyla bu güne kadar gelmiş ve aile içinde büyümeyi hedeflemiştir. Yıldız Kiremit Grubu 50. 000 m2 açık, 40. 000 m2 kapalı alanıyla imalat yapmaktadır. Elliden fazla ürün, yüzden fazla satış noktasında. Şimdilik…

YILDIZ KİREMİT VE RESTORASYON ÜRÜNLERİ hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.