29 GÜMÜŞ İNŞAAT YAPI MÜTEAHHİTLİK VE GAYRİMENKUL | BEYLİKDÜZÜ İSTANBUL

29 GÜMÜŞ İNŞAAT YAPI MÜTEAHHİTLİK VE GAYRİMENKUL adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: KAVAKLI MAH. MARMARA CAD. ŞAHİN BEY SOKAK PARK YANI NO: 1 BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL
İLÇE: BEYLİKDÜZÜ
ŞEHİR: İSTANBUL
FİRMA TELEFON: +902128753941
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

29 GÜMÜŞ İNŞAAT YAPI MÜTEAHHİTLİK VE GAYRİMENKUL FİRMASI HAKKINDA:
Her türlü yapıya ait (konut, okul, hastane, alışveriş merkezleri, cami, köprü, sanayi sitesi, altyapı vb. işler) kaba inşaat işleri; proje, teknik şartname, fen ve sanat kurallarına uygun olarak yapılmaktadır. Firmamız uzun yıllardan beri inşaat sektöründe faaliyet gösterdiğinden edinilen engin tecrübeler, ürünlerimizin üretimine de yansımaktadır.

En önemlisi inşaatta EMNİYET sonrasında EKONOMİ ve ESTETİK olmaktır. Özellikle son dönemde deprem ülkesi olduğumuz gerçeği bir kez daha ön plana çıkmış olup, binalardaki EMNİYET faktörü oldukça önemlidir.

29 GÜMÜŞ İNŞAAT olarak, yaptığımız her işin başta insana hizmet olduğunu ve yapılan her eserin de insanların kullanımına sunulacağı ve bunun çok hassas bir değer olduğunun bilincindeyiz. En başta inşaatta uygulamanın doğru ve emniyetli olabilmesi için mühendis arkadaşlarımızla yapmış olduğumuz istişare ve toplantılarda daha iyi seviyede nasıl hizmet verebiliriz bilinciyle çalışıyoruz.

İnşaat sektörünü, geleceğin yıldızı olarak görüyoruz ve TÜM ÜLKEMİZE SAĞLIKLI, MUTLU VE KALİTELİ BİR YAŞAM temenni ediyoruz.

29 GÜMÜŞ İNŞAAT YAPI MÜTEAHHİTLİK VE GAYRİMENKUL hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.