AKGÜLLER ÇİMENTO | SELÇUKLU KONYA

AKGÜLLER ÇİMENTO adres telefon iletişim bilgileri için web sayfamızı ziyaret ediniz.
ADRES: HOROZLUHAN MAHALLESİ KUŞAK SOKAK NO: 100 SELÇUKLU / KONYA
İLÇE: SELÇUKLU
ŞEHİR: KONYA
FİRMA TELEFON: +903322480078
FİRMA FAX:
FİRMA WEBSİTESİ:
FİRMA E-MAİL:

AKGÜLLER ÇİMENTO FİRMASI HAKKINDA:
Türkiye ’nin hızla büyüyen inşaat, çimento ve maden yatırım firmalarından biri olan Akgüller, 2014 senesinin sonuna doğru temelleri atılmıştır. Çimento alanında başladığı faaliyetlerine, kısa zamanda kimya, madencilik, inşaat ve nakliyatı da ekleyerek, hizmet ve yatırım sayısını arttırmıştır.

Akgüller, geçen yıllar içerisinde özellikle yurt içinde yaptığı yatırımlar ile ülke ekonomisine önemli katkılar sağlamış, uluslararası kuruluşlarla yapılan iş ortaklıkları sayesinde pazarda itibarlı bir konuma sahip olmuştur.

Başta Konya ilinde olmak üzere ülkenin her alanında yapmış olduğu yatırımlar ile her geçen gün büyüyen sermayesi, makine parkı ve yatırımları ile ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır.

Firmamız, bütün işletme projelerinde en yeni teknikleri kullanmakta, en iyi kalite, malzeme ve işçilik sağlanarak projeleri zamanında tamamlamayı benimsemektedir. Misyonumuz, firmamızın çalıştığı sektör alanlarında, ulusal ve uluslararası kanun ve yönetmeliklere uygun çalışarak başarılarımızı devam ettirmektir.

AKGÜLLER ÇİMENTO hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki YORUMLAR kısmından iletebilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.